A.Narbekovas: "Šiandien buvome vertesni pergalės"

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje pažymėjo, jog žaidžiant namuose apmaudu atrankos ciklą pabaigti ne pergale, tačiau džiugina tai, jog pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynybines užkardas ir pelnyti įvartį.

 Lietuvos U-21 rinktinės vyr. treneris Arminas Narbekovas: „Visų pirma buvo smagu rungtyniauti tokioje atmosferoje, tokiame stadione, dėkojame sirgaliams, kad mus palaikė. Tai buvo mūsų paskutinės šio atrankos ciklo rungtynės ir jas norėjosi pabaigti sėkmingai.

Ši dvikova iš vienos pusės pavyko, o iš kitos ne. Manau, jog šiandien buvome vertesni pergalės, bet jau taip futbole nutinka, jog reikia žaisti iki paskutinės minutės, o būtent apmaudi klaida mačo pabaigoje ir neleido mums šiandien pasiekti teigiamo rezultato. Visgi džiugu, jog pagaliau pavyko pelnyti įvartį ir neturint savo gretose Luko Spalvio ar Simono Stankevičiaus. Pamatėme, jog ir kiti puolėjai gali išnaudoti progas,"

 Velso U-21 rinktinės vyr. treneris Geraint Williams: “Kaip ir tikėjausi buvo sunkios ir kovingos rungtynės. Mūsų uždavinys buvo judėti greitai su kamuoliu, manau, jog tą puikiai darėme iki petraukos, o po jo galiu pagirti lietuvius, jie mus gerokai paspaudė ir rungtyniauti nebuvo taip lengva. Antrajame kėlinyje įvykiai galėjo susiklostyti bet kuria linkme, kaip matėme pirmavo šeimininkai, o pačioje rungtynių pabaigoje mes sugebėjome rezultatą išlyginti. Taigi manau, jog lygiosios dėsningas rezultatas."

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Edvardas Tamulevičius: "Pelnytas įvartis, man asmeniškai gražiausias karjeroje ir vienas iš svarbesnių, jei būtume laimėję, būtų pats svarbiausias. Kalbant apie rungtynes, tai jų pirmasis kėlinys kiek nepavykęs, o po petraukos labiau paspaudėme varžovus ir atsirado progų juos užpulti. Velso rinktinė man paliko grubios komandos įspūdį, jie nuolat bandė pražangomis stabdyti atakas, tai tipinė britiško futbolo komanda."

Lietuvos U-21 rinktinės saugas Dovydas Norvilas: "Šiandien mes norėjome bet kokia kaina pasiekti pergalę, kaip matėte pritrūko kelių minučių, taip jau futbole būna. Išleidome pergalę iš savo rankų, nors jos tikrai buvome verti. Reikia žiūrėti į priekį ir toliau tobulėti. Šiandien stengėmės rungtyniauti kaip vienas kumštis ir jeigu mes šiandien buvome fiziškai silpnesni už varžovus, tai tą bandėme kompensuoti komandinėmis pajėgomis."

Lietuvos U-21 rinktinės kapitonas Edvinas Girdvainis: "Rungtynės pavyko visai neblogai, tik gaila, kad dvikovos pabaigoje paleidome pergalę. Šiandien bandėme momentais spustelti varžovus, bet retkarčiais nesėkmingai. Šiandien degiau noru pasirodyti aikštėje, nes rungtynes su anglais buvau priverstas praleisti. Dėkoju treneriui, kad pasitikėjo manimi ir išleido žaisti. Alytuje visada malonu rungtyniauti, ne išimtis buvo ir šiandien, didelis pliusas sirgaliams už palaikymą."

Velso U-21 rinktinės puolėjas Ellis Harrison: "Buvo sunkios rungtynės, bet manau lygiosios yra dėsningas rezultatas. Lietuvos komanda yra stipri ir fiziškai galinga, jie pagirtinai kovojo su mumis šiandien ir prieš kelias dienas rungtynėse su anglais. Tiesa sakant tikėjausi gal net lengvesnių rungtynių nei Velse, tačiau šeimininkai šiandien rungtyniavo disciplinuotai ir užtikrintai."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • sada

  šiandien jau galėjote atsistatydinti, treneri...

  • +3
 • sada

  šiandien jau galėjote atsistatydinti, treneri...

  • +3
 • sada

  šiandien jau galėjote atsistatydinti, treneri...

  • +3

Kitos naujienos