Šį v akarą, 19:00 Lietuvos laiku, įvyks pirmosios rungtynės Koimbros mieste, Cidade De Coimbra stadione, kuriame telpa apie 32 000 žiūrovų. Susitiks dvi B grupės rinktinės - Anglija ir Šveicarija.

Abiems ekipoms pirmasis turas buvo skirtingas: šveicarai džiaugėsi išplėšę lygiąsias su Kroatija, tuo tarpu Anglijos rinktinė išleido pergalę iš savo rankų paskutinėmis rungtynių minutėmis, pralaimėdami Prancūzijai rezultatu 1:2. Jei Anglija laimės, tai jai užteks ir lygiųjų paskutinėse rungtynėse su Kroatija, bet tik tuo atveju, jeigu šįvakar Prancūzija laimės prieš kroatus antrosiose šios dienos B grupės rungtynėse.

Anglai, žinoma, bus laikomi šio mačo favoritais, tačiau juos taip pat slėgs ir papildoma įtampa, nes Anglijai būtinai reikia laimėti. Šveicarijos futbolininkai įrodė, kad jie turi stiprų charakterį, kai žaisdami dešimtyje sugebėjo atsilaikyti prieš kroatų spaudimą.

Šveicarijos rinktinei labai trūks Johanno Vogelio (%p02749), kuris praleis rungtynes dėl gautos raudonos kortelės. Jį tikriausiai pakeis Marselio "Olympique" saugas %p00764. Jis turėtų žaisti atraminio saugo pozicijoje. Didelė tikimybė, kad šveicarų treneris Jakobas Kuhnas ir vėl naudos taktinę sistemą 4-3-1-2, kuri buvo išbandyta ir pirmosiose jų rungtynėse. Treneris kalbėdamas apie rungtynes buvo gan optimistiškas: "Aš esu tikras, kad anglų žaidėjai, o ypač Anglijos žiniasklaida tikisi, kad šios rungtynės jiems bus lengvesnės nei su prancūzais, tačiau tai ir yra mūsų pranašumas. Anglija pradės mus spausti jau nuo pat pradžių, bet jei atsilaikysime pirmąsias 15 minučių, tai jie gali pradėti nervintis. Mes neturime ko prarasti." - sakė šveicaras.

Šveicarijos komandos kairysis saugas Raphaelis Wicky susigrums su Anglijos rinktinės kapitonu Davidu Beckhamu (%p00219). Jis pasiruošęs priimti šį iššūkį: "Anglija turi daug gerų puolančiųjų žaidėjų, ne vien tik Beckhamą. Jie iškart pradės atakuoti, bet kuo ilgiau mes atsilaikysime, tuo didesnę progą turėsime įmušti patys."

Tuo tarpu anglams nuotaiką pakėlė žinia, kad Paulas Scholesas (%p02498) tikriausiai žais šiandienos rungtynėse, nes jau atsigavo po smulkios kulkšnies traumos, kurią patyrė dvikovoje su Prancūzijos rinktine. "Aš beveik 100 procentų tikras, kad Scholesas šiandien žais. Jis vakar jau treniravosi, taigi, manau, viskas bus gerai," - teigė Anglijos rinktinės strategas Svenas Goranas Erikssonas.

Vienintelis pakitimas komandoje turėtų būti "Chelsea" gynėjo Johno Terry sugrįžimas į rikiuotę, kuris pakeis gan neblogai pirmosiose rungtynėse žaidusį Ledley Kingą. Ant suolelio taip pat sėdės visada pasiruošę išbėgti į aikštę saugai - Owenas Hargreavesas, Joe Cole'as, Kieronas Dyeris ir "Aston Villa" puolėjas Dariusas Vasselis.

Michaelas Owenas (%p02009), kuris sulaukė kritikos po mačo su prancūzais, išlieka pagrindine anglų jėga puolime. Tačiau ir jaunasis Wayne'as Rooney (%p02129) įrodė, kad gali drąsiai žaisti net ir prieš garsius Prancūzijos gynybinės linijos žaidėjus. Ar pavyks šveicarams atsilaikyti nuo anglų puolėjų atakų? Tai sužinosime jau šįvakar.

Rungtynėms teisėjaus rusas Valentinas Ivanovas.

Prognozuojamos sudėtys:
Anglija (4-4-2): James; G. Neville, Campbell, Terry, A. Cole; Beckham, Gerrard, Lampard, Scholes; Owen, Rooney.

Šveicarija (4-3-1-2): Stiel; Haas, M. Yakin, Mueller, Spycher; Huggel, Celestini, Wicky; H. Yakin; Frei, Chapuisat.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos