Anglija turi naujus čempionus: M. Batshuayi įvartis atnešė "Chelsea" ekipai "Premier" lygos titulą (VIDEO, FOTO)

Penktadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko pirmos dvejos 37-ojo turo rungtynės.

Jos Londono "Chelsea" komandai buvo neeilinės - pergalės atveju "mėlynieji" užsitikrintų čempionų titulą. Antonio Conte auklėtiniai šios progos nepraleido ir po sunkios kovos palaužė "West Brom" bei triumfavo Anglijos pirmenybėse.

Nuo pat rungtynių pradžios "mėlynieji" spaudė savo varžovus, tačiau sukurti kažką itin pavojingo prie varžovų vartų paprasta nebuvo - Tony Puliso auklėtiniai itin atidžiai gynėsi savo aikštės pusėje.

Pirmajame kėlinyje tiek "Chelsea", tiek "West Brom" komandai pasiekti įvarčio taip ir nepavyko. Tik dėl pergalės kovoti atvykęs Londono klubas savo šanso pasižymėti turėjo ieškoti antrajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" nekeitė savo žaidimo ir toliau aktyviai spaudė varžovus. 52-ąją minutę svečiai buvo arti įvarčio, kurį galėjo į savus vartus įsimušti "West Brom" gynėjas, tačiau šeimininkų laimei prie vartų linijos liko stovėti kitas gynėjas ir kamuolys vartų linijos nekirto.

70-ąją minutę itin atidžiai savo aikštės pusėje žaidęs "West Brom" pradėjo aktyvinti puolimo pajėgas. Gerų progų pasižymėti turėjo Salomonas Rondonas ir Naceras Chadli, bet "mėlynieji" sėkmingai apsigynė.

Vėliau Antonio Conte nusprendė aktyvinti savo pajėgas priekyje ir į aikštę metė Willianą su Michy Batshuayi. Kaip paaiškėjo vėliau, vienas stratego keitimas atnešė komandai svarbiausią pergalę šiame sezone.

82-ąją minutę kamuolį krašte gavęs Cezaris Azpilicueta atliko aštrų perdavimą į vartininko aikštelę, o ten visiškai laisvas paliktas M. Batshuayi tiksliu smūgiu pasiekė pergalingą šių rungtynių įvartį.

Per likusį laiką "Chelsea" atsitraukė į gynybą ir sėkmingai apsigynę užsitikrino Anglijos čempionų titulą. "Premier" lygoje "aristokratai" triumfuoja po metų pertraukos.

Dar iki sezono pabaigos dvejas rungtynes sužaisti turintis "Chelsea" prieš antroje vietoje esantį Londono "Tottenham" įgijo 10 taškų pranašumą. "Spurs" per likusias rungtynes gali surinkti 9 taškus, todėl pavyti "Chelsea" jokių šansų nebėra.

"Chelsea" Anglijos čempionų titulu pasidabina šeštą kartą savo klubo istorijoje. Tuo tarpu pagrindinis ekipos pergalių kalvis A. Conte tapo ketvirtuoju italų treneriu, triumfavusiu "Premier" lygoje.

Rezultatai:

"West Brom" 0 - 1 "Chelsea"
82' [0 - 1] M. Batshuayi

"Everton" 1 - 0 "Watford"
56' [1 - 0] R. Barkley

Turnyrinė lentelė:

Straipsnio įvertinimas: 6 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos