Anglijai pergalę atnešė A. Lallana, lenkai neįveikė Kazachstano (VIDEO)

Be Lietuvos rinktinės mačo prieš Slovėniją, šį vakarą įvyko dar ketverios atrankos į 2018 m. pasaulio čempionatą rungtynės.

Toje pačioje grupėje rungtyniaujanti Anglijos rinktinė tik paskutinėmis akimirkomis svečiuose palaužė Slovakijos futbolininkus. Daugiau nei pusę antrojo kėlinio be išvaryto Martino Škrtelio žaidę šeimininkai neatsilaikė prieš Adamo Lallanos įvartį.

Tuo tarpu C grupės kovas minimalia pergale prieš San Mariną pradėjo Azerbaidžanas.

Danai vienintelio Christiano Erikseno tikslaus smūgio dėka namuose įveikė Armėnijos ekipą. Tiesa, Londono "Tottenham" saugas antrajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio.

Staigmena užfiksuota Kazachstane - čia namų komanda sugebėjo išplėšti lygiąsias prieš Lenkiją nepaisant to, jog atsilikinėjo rezultatu 0-2. Lenkus į priekį buvo išvedę Bartoszas Kapustka bei Robertas Lewandowski, tačiau po pertraukos dviem įvarčiais pasižymėjo Sergeyus Khizhnichenko.

Dar kiti susitikimai baigėsi Vokietijos ir Škotijos pergalėmis, o Čekija - Šiaurės Airija ir Rumunija - Juodkalnija išsiskyrė lygiosiomis.