Anglijoje -  "Aston Villa" ir "Fulham" klubų pergalė © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį vyko dvejos V turo rungtynės.

Birmingemo miesto derbyje "Aston Villa" ekipa išvykoje minimalia persvara įveikė "Birmingham City" klubą. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė ne itin aktyviai, tad realesnių progų įmušti įvarčio neturėjo nei svečiai, nei šeimininkai. Antroje mačo pusėje žaidimas suaktyvėjo.

Nepaisant to, "Aston Villa" nors ir bandė kurti atakas bei realizuoti jas, šeimininkai sėkmingai gynėsi. Vis dėlto įvartį svečiai pagaliau pelnė artėjant susitikimui prie pabaigos, kai smūgiu galva pasižymėjo Gabrielis Agbonlahoras.

"Aston Villa" po šios pergalės pakilo į šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu "Birmngham City" liko keturiolikta.

Antrame dienos mače sunkią pergalę šventė Londono "Fulham" klubas, kuris tik antrajame kėlinyje 2-1 palaužė "Everton" pasipriešinimą.

Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 33-ąją minutę pasižymėjo saugas Timas Cahillas. "Fulham" atsakas buvo 57-ąją minutę, kai įvartį pelnė gynėjas Paulas Konchesky. Na, o pergalę atnešė tikslus saugo Duffo smūgis.

Birmingham City" 0 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
85' [0 - 1] Gabriel Agbonlahor

Londono "Fulham" 2 - 1 Liverpulio "Everton"
33' [0 - 1] Tim Cahill
57' [1 - 1] Paul Konchesky
79' [2 - 1] Damien Duff