Anglijoje - dar viena "Liverpool" nesėkmė © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti dar septyni XI turo susitikimai.

Jau penktą pralaimėjimą šį sezoną patyrė šalies vicečempionas "Liverpool", išvykoje be dviejų pašalintų futbolininkų 1-3 nusileidęs Londono "Fulham".

Be to, tai buvo jau šešta Rafaelio Benitezo auklėtinių nesėkmė per pastaruosius septynis mačus.

'Raudonieji' dominavo dvikovos pradžioje, bet 24 minutę į priekį išsiveržė "Fulham", kai po Damieno Duffo perdavimo įvartį įmušė Bobby Zamora. Bet svečiai nesutriko ir dar iki pertraukos atstatė pusiausvyrą - įspūdingą įvartį įmušė ispanas Fernando Torresas.

Visgi to nepakako - Londono ekipa 73 minutę vėl atsidūrė pirmaujančių vaidmenyje, kuomet įvartį įmušė Erikas Nevlandas, o atitinkamai 79 ir 82 minutėmis iš aikštės buvo pašalinti du "Liverpool" gynėjai - Philippas Degenas ir Jamie Carragheris, taip praktiškai nulėmę rungtynių nugalėtoją.

Negana to, 87 minutę šeimininkų persvarą trečiuoju įvarčiu įtvirtino Clintas Dempsey.

Dviejų taškų pranašumą prieš artimiausius varžovus išsaugojo pirmenybių lyderis Londono "Chelsea", išvykoje 4-0 sutriuškinęs "Bolton".

Nors vargu, ar šį mačą būtų galima pavadinti lengvu Carlo Ancelotti auklėtinių pasivaikščiojimu, itin svarbų pranašumą "Chelsea" įgijo pirmojo kėlinio pabaigoje - Didier Drogba uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas. Negana to, šiame epizode raudoną kortelę užsidirbo baudos aikštelėje prasižengęs "Bolton" gynėjas Jlloydas Samuelis.

Sužaidus valandą portugalas Deco padvigubino pranašumą, trečią įvartį į "Bolton" vartus įsimušė gynėjas Zatas Knightas, o jau per teisėjo pridėtą laiką triuškinimą užbaigė Drogba.

Dimitaro Berbatovo ir Wayne'o Rooney įvarčiai lėmė "Man Utd" pergalę prieš "Blackburn" rezultatu 2-0.

Bulgarijos rinktinės puolėjas Berbatovas išvedė savo komandą į priekį 55 minutę, o prieš pat dvikovos pabaigą persvarą padvigubino Rooney.

"Man Utd" galėjo laimėti ir didesniu skirtumu, tačiau dviejų puikių progų neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs ir "Premier" lygoje debiutavęs Gabrielis Obertanas.

Visi rezultatai:

Londono "Fulham" 3 - 1 "Liverpool"
24' [1 - 0] Bobby Zamora
42' [1 - 1] Fernando Torres
73' [2 - 1] Erik Nevland
87' [3 - 1] Clint Dempsey

79' iš aikštės išvytas Philipp Degen („Liverpool“)
82' iš aikštės išvytas Jammie Carragher („Liverpool“)

"Bolton" 0 - 4 Londono "Chelsea"
45' [0 - 1] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)
61' [0 - 2] Deco
83' [0 - 3] Zatyiah Knight (į savus vartus)
90' [0 - 4] Didier Drogba

45' iš aikštės išvytas Jloyd Samuel („Bolton“)

„Portsmouth“ 4 - 0 „Wigan“
35' [1 - 0] Aruna Dindane
45' [2 - 0] Frederic Piquionne
64' [3 - 0] Aruna Dindane
90' [4 - 0] Aruna Dindane (iš 11 metrų baudinio)

„Burnley“ 2 - 0 „Hull City“
20' [1 - 0] Graham Alexander (iš 11 metrų baudinio)
77' [2 - 0] Graham Alexander

69' iš aikštės išvytas Geovanni ( „Hull City“)

Liverpulio „Everton“ 1 - 1 Birmingemo „Aston Villa“
45' [1 - 0] Diniyar Bilyaletdinov
47' [1 - 1] John Carew

87' iš aikštės išvytas D. Bilyaletdinov („Everton“)
90' iš aikštės išvytas C. Cuellar („Aston Villa“)

"Stoke" 2 - 2 "Wolverhampton"
17` [1 - 0] George Elokobi
44` [2 - 0] Matthew Etherington
47` [2 - 1] Jody Craddock
64` [2 - 2] Jody Craddock

"Sunderland" 2 - 2 Londono "West Ham"
30` [0 - 1] Guillermo Franco
36` [0 - 2] Carlton Cole
39` [1 - 2] Andy Reid
76` [2 - 2] Kieran Richardson

45` iš aikštės pašalintas Kenwyne Jones ("Sunderland")
87` iš aikštės pašalintas Radoslav Kovac ("West Ham")

"Man Utd" 2 - 0 "Blackburn"
55' [1 - 0] Dimitar Berbatov
87' [2 - 0] Wayne Rooney