Anglijoje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios XXXIV turo rungtynės.

Sunkią pergalę, leidusią žengti didelį žingsnį dar vieno šalies čempionų titulo link, iškovojo "Man Utd" ekipa, namie po permainingos kovos 5-2 palaužusi Londono "Tottenham".

Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo labai sėkmingai ir 33 minutę pirmavo jau 0-2 - iš pradžių, 29 minutę, kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė puolėjas Darrenas Bentas, o dar po kelių akimirkų po Aarono Lennono perdavimo pasižymėjo Luka Modričius.

Bet po didžiosios pertraukos "Man Utd" perėmė iniciatyvą ir 57 minutę rezultatas buvo sušvelnintas - kontraversišką 11 metrų baudinį po vartininko Heurelho Gomeso pražangos prieš Michaelą Carricką realizavo Cristiano Ronaldo.

67 minutę Wayne'as Rooney tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išlygino santykį, o jau kitos atakos metu po to paties Rooney perdavimo galva "Man Utd" į priekį išvedė Cristiano Ronaldo.

Sutrikę svečiai negalėjo nieko priešpastatyti galingai varžovų bangai ir netrukus praleido dar du įvarčius.

71 minutę dar kartą pasižymėjo Rooney, šiaip taip pasiuntęs kamuolį į vartus nepaisant desperatiškų gynėjo Jonathano Woodgate'o pastangų, o 79 minutę triuškinimą baigė Dimitaras Berbatovas - nors pirmąjį bulgaro smūgį vartininkas atrėmė, puolėjas be vargo pasižymėjo antruoju bandymu.

Tiesa, lyderiui atitrūkti neleido "Liverpool" ekipa, išvykoje 3-1 nugalėjusi "Hull" komandą, kuri per pastaruosius 18 mačų pergalę šventė vos vieną kartą.

Dvikovos pradžioje progų turėjo abi ekipos - greta vartų mušė šeimininkų saugas Giovanni, o kitoje aikštės pusėje puikios progos neišnaudojo Fernando Torresas.

Tačiau prieš pat didžiąją pertrauką "Liverpool" išsiveržė į priekį - galingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Xabi Alonso.

Po didžiosios pertraukos "Hull" liko mažumoje, kai iš aikštės už spyrį Martinui Skrteliui buvo pašalintas Craigas Folanas.

Svečiai tuo greitai pasinaudojo - netrukus įvartį galva įmušė Dirkas Kuytas, bet šeimininkų viltys išplėšti bent tašką atgimė 72 minutę, kai iš arti skirtumą sumažino Giovanni.

Bet netrukus kamuolys po Alvaro Arbeloa smūgio atšoko tiesiai Kuytui po kojomis ir olandas įmušė trečiąjį komandos įvartį, įtvirtindamas pergalę.

"Man Utd" 5 - 2 Londono "Tottenham"
29' [0 - 1] Darren Bent
32' [0 - 2] Luka Modric
57' [1 - 2] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)
67' [2 - 2] Wayne Rooney
68' [3 - 2] Cristiano Ronaldo
71' [4 - 2] Wayne Rooney
79' [5 - 2] Dimitar Berbatov

"Hull" 1 - 3 "Liverpool"
45' [0 - 1] Xabi Alonso
63' [0 - 2] Dirk Kuyt
72' [1 - 2] Geovanni
89' [1 - 3] Dirk Kuyt

59' iš aikštės pašalintas Craig Folan ("Hull")

"Bolton" 1 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
43' [0 - 1] Ashley Young
60' [1 - 1] Tamir Cohen

Liverpulio "Everton" 1 - 2 "Man City"
35' [0 - 1] Robinho
54' [0 - 2] Stephen Ireland
90' [1 - 2] Dan Gosling

Londono "Fulham" 1 - 0 "Stoke"
29' [1 - 0] Eric Nevland

"West Bromwich" 3 - 0 "Sunderland"
40' [1 - 0] Jonas Olsson
58' [2 - 0] Chris Brunt
88' [3 - 0] Juan Carlos Menseguez

Londono "West Ham" 0 - 1 Londono "Chelsea"
55' [0 - 1] Salomon Kalou

70' Mark Noble ("West Ham") nerealizavo 11 metrų baudinio