Anglijoje - "Liverpool" ir "Arsenal" nesėkmės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos aštuonerios XI turo rungtynės.

Pirmąją nesėkmę šį sezoną patyrė ir vienvaldžio čempionato lyderio poziciją prarado "Liverpool" klubas, išvykoje 1-2 pralaimėjęs su naujuoju treneriu Harry Redknappu atgimstančiai Londono "Tottenham" ekipai.

Rungtynės 'raudoniesiems' prasidėjo itin sėkmingai - jau 3 minutę Robbie Keane'as baudos aikštelėje suklaidino du varžovų gynėjus ir paliko kamuolį Dirkui Kuytui, kuris iš dešiniojo baudos aikštelės krašto galingu smūgiu nuginklavo Heurelho Gomesą.

"Liverpool" ir toliau atakavo ir netrukus kamuolio į savus vartus vos nenukreipė "Tottenham" puolėjas Darrenas Bentas. Tiesa, vėliau žaidimas tapo kiek monotoniškas - prieš didžiąją pertrauką išsiskyrė tik pavojingas šeimininkų saugo Luka Modričiaus smūgis iš 20 metrų.

Po didžiosios pertraukos liverpuliečiai užgulė varžovų vartus, siekdami antrojo įvarčio. Tačiau "Tottenham" lydėjo sėkmė - dukart po Steveno Gerrardo smūgių kamuolys atsimušė į skersinį, kartą praskriejo šalia vartų, tikslumo iš kelių metrų pritrūko ir Kuytui bei Xabi Alonso.

Bet svečiams 'užmušti' "Tottenham" nepavyko ir 68 minutę rezultatas tapo 1-1 - po kampinio galva įvartį į savus vartus įsimušė gynėjas Jamie Carragheris.

Po šio epizodo "Liverpool" kiek sutriko, o Londono ekipa pastebimai atsigavo. Nors atrodė, kad dvikova baigsis lygiosiomis, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Tottenham" sensacingai išplėšė tris taškus - Davido Bentley smūgį iš 16 metrų atrėmė vartininkas Pepe Reina, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs Bentas perdavė jį Romanui Pavlyuchenkai, kuris iš kelių metrų nesuklydo - 2-1.

Sensacingą pralaimėjimą išvykoje patyrė Londono "Arsenal" klubas, išvykoje 1-2 nusileidęs pirmenybių naujokei "Stoke" vienuolikei.

Kur kas geriau sekėsi kitiems favoritams - "Man Utd" namie, tiesa, nelengvai 4-3 palaužė antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusią "Hull" ekipą, o Londono "Chelsea" namie net 5-0 sutraiškė "Sunderland".

Net tris įvarčius pastarajame mače pelnė sostinės komandos puolėjas Nicolasas Anelka.

Londono "Tottenham" 2 - 1 "Liverpool"
3' [0 - 1] Dirk Kuyt
69' [1 - 1] Jamie Carragher (į savus vartus)
90' [2 - 1] Roman Pavlyuchenko

Liverpulio "Everton" 1 - 0 Londono "Fulham"
87' [1 - 0] Louis Saha

Londono "Chelsea" 5 - 0 "Sunderland"
27' [1 - 0] Alex
30' [2 - 0] Nicolas Anelka
45' [3 - 0] Nicolas Anelka
51' [4 - 0] Frank Lampard
53' [5 - 0] Nicolas Anelka

"Man Utd" 4 - 3 "Hull City"
3' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
23' [1 - 1] Daniel Cousin
29' [2 - 1] Michael Carrick
44' [3 - 1] Cristiano Ronaldo
57' [4 - 1] Nemanja Vidic
69' [4 - 2] Bernard Mendy
82' [4 - 3] Geovanni (iš 11 metrų baudinio)

"Middlesbrough" 1 - 1 Londono "West Ham"
21' [0 - 1] Hayden Mullins
83' [1 - 1] Mido

"Portsmouth" 1 - 2 "Wigan"
45' [0 - 1] Amr Zaki (iš 11 metrų baudinio)
82' [1 - 1] Niko Kranjcar
90' [1 - 2] Emile Heskey

"Stoke" 2 - 1 Londono "Arsenal"
11' [1 - 0] Ricardo Fuller
73' [2 - 0] Seyi George Olofinjana
90' [2 - 1] Gael Clichy

77' iš aikštės pašalintas Robin van Persie ("Arsenal")

"West Bromwich" 2 - 2 "Blackburn"
11' [0 - 1] Bennedict McCarthy (iš 11 metrų baudinio)
55' [1 - 1] Roman Bednar
62' [2 - 1] Ishmael Miller
89' [2 - 2] Keith Andrews

36' iš aikštės pašalintas Bennedict McCarthy ("Blackburn")