Anglijoje - "Liverpool" ir "Arsenal" pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaistos dvejos atidėtos Anglijos "Premier" lygos rungtynės, kuriose pergales šventė "didžiojo ketverto" komandos - "Liverpool" namie svarbiame mače palaužė Londono "Tottenham", o Londono "Arsenal" savų žiūrovų akivaizdoje įveikė "Bolton".

Žūtbūtinėje dvikovoje Liverpulyje šeimininkai įrodė, kad nesėkmingai besiklostantis sezonas dar nėra iki galo palaidotas ir pelnytai 2-0 palaužę "Tottenham" priartėjo prie ketvirtosios vietos iki vieno taško.

Šeimininkai, palaikomi gausybės sirgalių, kurie atsinešė ir nemažai plakatų, palaikančių Benitezą, įsiveržė į priekį jau dvikovos pradžioje, kai po Alberto Aquilani perdavimo pasižymėjo Dirkas Kuytas.

Tačiau įgiję pranašumą 'raudonieji' kiek atsitraukė į gynybą, todėl Pepe Reina prieš pat didžiąją pertrauką turėjo atremti pavojingą Luka Modričiaus bandymą.

Jau po pertraukos, 52 minutę, Albertas Riera galėjo padvigubinti pranašumą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, o kitoje aikštės pusėje Jermaine'o Defoe įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

"Liverpool" vėliau turėjo ne vieną progą įtvirtinti pranašumą, tačiau visas jas iššvaistė veltui, kol per teisėjo pridėtą laiką Davido N'Gogo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo tas pats Kuytas.

Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje bent jau laikinai pakilo Londono "Arsenal" ekipa, namie pavijusi dviejų įvarčių pranašumą įgijusius varžovus ir 4-2 palaužusi "Bolton".

"Liverpool" 2 - 0 Londono "Tottenham"
6' [1 - 0] Dirk Kuyt
90' [2 - 0] Dirk Kuyt (iš 11 metrų baudinio)

Londono "Arsenal" 4 - 2 "Bolton"
7' [0 - 1] Gary Cahill
28' [0 - 2] Matthew Taylor (iš 11 metrų baudinio)
43' [1 - 2] Tomas Rosicky
52' [2 - 2] Cesc Fabregas
65' [3 - 2] Thomas Vermaelen
85' [4 - 2] Andrei Arshavin