Anglijoje - Liverpulio klubų pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dvejos Anglijos "Premier" lygos XXIV turo rungtynės.

Antroje vietoje žengiantis "Liverpool" namie be didesnio vargo 3-0 įveikė "Newcastle" ekipą, kuriai vis labiau gresia iškritimas į žemesnįjį divizioną.

Ši pergalė leido antroje vietoje žengiantiems Rafaelio Benitezo auklėtiniams sumažinti atsilikimą nuo lyderio "Man Utd" iki trijų taškų. Tiesa, 'Raudonieji velniai' yra sužaidę vienu maču mažiau.

Svečiai dvikovą pradėjo aktyviai, bet Liverpulio futbolininkai netrukus atrado žaidimo ritmą ir įsiveržė į priekį - 22 minutę Dirko Kuyto smūgiuotą kamuolį keliu iš kelių metrų į vartų tinklą pasiuntė Yossi Benayounas

28 minutę "Liverpool" pirmavo jau 2-0, kai kiek anksčiau puikios progos neišnaudojęs Dirkas Kuytas po kampinio galva antrą kartą nuginklavo Steve'ą Harperį.

Po šio įvarčio šeimininkų pranašumas buvo akivaizdus, o persvarą dar galėjo padidinti Xabi Alonso, bt po jo smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė - "Liverpool" dominavo, o "Newcastle" pastangos bet užmegzti kovą dažniausiai baigdavosi nesėkme.

58 minutę arti tikslo buvo Stevenas Gerrardas, po kurio smūgio kamuolys praskriejo pro pat vartų virpstą, o 73 minutę Alonso iš 18 metrų dar kartą pataikė į skersinį.

Netrukus Gerrardas mušė netiksliai, o 77 minutę svečiai liko dešimtyje - itin grubiai prie kampinio vėliavėlės Alonso pargriovęs skandalingasis Joey Bartonas nepaliko teisėjui nieko kito kaip tik parodyti raudoną kortelę. Negana to, nukentėjęs ispanas patyrė traumą bei aikštę paliko tik ant neštuvų.

Galiausiai 87 minutę "Liverpool" pasiekė trečią įvartį, kurį galva įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Lucasas Leiva.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką Gerrardas dar kartą sudrebino vartų konstrukciją, tačiau tai iš esmės nieko nepakeitė - šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę.

Kitose rungtynėse "Everton" išvykoje 2-0 įveikė "Sunderland". Įvarčius nugalėtojams įmušė saugai Stevenas Pienaaras bei Marouane Fellaini.

"%c00045" 3 - 0 "%c00046"
22' [1 - 0] Yossi Benayoun
28' [2 - 0] Dirk Kuyt
87' [3 - 0] Lucas Leiva

77' iš aikštės pašalintas Joey Barton ("Newcastle")

"Sunderland" 0 - 2 Liverpulio "Everton"
48' [0 - 1] Steven Pienaar
71' [0 - 2] Marouane Fellaini