Anglijoje - nesunki "Arsenal" futbolininkų pergalė prieš "Hull City" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 35-ojo turo rungtynės.

"Hull City" savo stadione susigrūmė su FA taurės nugalėtojais Londono "Arsenal" futbolininkais. Arsene'o Wengero auklėtiniai rimto pasipriešinimo nesulaukė ir šventė pergalę rezultatu 1-3.

Pirmasis "kanonierius" į priekį išvedė Alexis Sanchezas, puikiai realizavęs baudos smūgį. 33-ąją minutę svečiai iš Londono jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą, o šį kartą po "rikošeto" pasižymėjo Aaronas Ramsey.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos "Arsenal" ekipai pavyko pelnyti ir trečiąjį įvartį. Puikų perdavimą iš A.Ramsey sulaukęs A.Sachezas atsidūrė vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau galutinis rezultatas liko 1-3 ir A.Wengero treniruojama komanda iškovojo svarbią pergalę.

Po pergalės "Arsenal" su "Manchester City" turi po 70 taškų, tačiau "kanonieriai" yra sužaidę vienomis rungtynėms mažiau.

"Hull City" 1 - 3 "Arsenal"

28' [0 - 1] A.Sanchez

33' [0 - 2] A.Ramsey

45' [0 - 3] A.Sanchez

56' [1 - 3] S.Quinn