Anglijoje - netikėta "Liverpool" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos ketverios Anglijos "Premier" lygos XXVII turo rungtynės.

Sensacingą pralaimėjimą, gerokai komplikavusį galimybes pakovoti dėl pirmosios vietos čempionate, patyrė "Liverpool" klubas, išvykoje 0-2 nusileidęs "Middlesbrough".

Rungtynes Rafaelio Benitezo auklėtiniai pradėjo aktyviai ir pirmąją progą įsiveržti į priekį turėjo sužaidus 10 minučių, kai Nabilio El Zharo bandymą atrėmė vartininkas Bradas Jonesas.

"Middlesbrough" į tai atsakė pavojingu Gary O'Neilo smūgiu, o netrukus kitoje aikštės pusėje Dirkas Kuytas iš arti dar kartą nesugebėjo nuginkluoti Joneso.

"Liverpool" ir toliau ieškojo kelių varžovų vartų link, bet viskas apsivertė aukštyn kojom 32 minutę, kai po kampinio kamuolys atsimušė į Xabi Alonso koją ir įskriejo į vartus.

Po didžiosios pertraukos liverpuliečiai vėl užgulė varžovų vartus. 47 minutę laimę iš toli pabandė Martinas Skrtelis, o dar po kelių akimirkų rezultatą išlyginti privalėjo El Zharas, po Steveno Gerrardo reido ir perdavimo iš 8 metrų mušęs neleistinai netiksliai.

"Liverpool" kuo toliau, tuo sunkiau sekėsi pralaužti tankią varžovų gynybą. Privalėdami mesti dideles pajagas į ataką, svečiai apnuogino savo užnugarį ir 63 minutę patyrė skaudų smūgį į paširdžius - po greitos atakos Jeremie Aliadiere atmetė kamuolį Tuncay'ui, kuris parideno jį į vartų tinklą, padvigubindamas persvarą.

Benitezo auklėtiniai nepasidavė ir galėjo sušvelninti skirtumą, bet Alonso smūgis buvo blokuotas, o Dirkas Kuytas nesugebėjo pataikyti į kamuolį po Gerrardo perdavimo.

Negana to, kad "Middlesbrough" surengė dar kelias pavojingas atakas, 76 minutę Stevenas Gerrardas šlubčiodamas paliko aikštę, o per likusį laiką surengti varžovų vartų šturo "Liverpool" nesugebėjo - šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę po 14 mačų pertraukos.

"Liverpool" tai buvo pirmoji nesėkmė per 15 rungtynių, po kurios 'raudonieji' nukrito į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Artimiausiu lyderio "Man Utd" kaimynu vėl tapo Londono "Chelsea" klubas, po dramatiškos kovos savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 įveikęs "Wigan".

Svečiai per pirmąsias 20 minučių surengė dvi pavojingas atakas - iš pradžių kiek tikslumo pritrūko Amrui Zaki, o vėliau vartininkas Petras Cechas atrėmė Paulo Scharnerio bandymą,- bet 25 minutę "Chelsea" įsiveržė į priekį, kai po Franko Lampardo perdavimo iš krašto įvartį pelnė Johnas Terry.

Įgiję pranašumą Londono ekipos futbolininkai ėmė dominuoti, bet savų progų neišnaudojo ir "Wigan" vos neišlygino rezultato, kai Tituso Bramble'o smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išmušė Michaelis Ballackas.

Panašus vaizdas aikštėje vyravo ir po didžiosios pertraukos, bet 82 minutę "Wigan" atstatė pusiausvyrą - po Maynoro Figueroa perdavimo pasižymėjo Olivier Kapo.

Nepaisant to, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką "Chelsea" išplėšė dramatišką pergalę, kurią lėmė tikslus Franko Lampardo smūgis.

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "West Bromwich"
36' [1 - 0] Tim Cahill
70' [2 - 0] Louis Saha

Londono "Arsenal" 0 - 0 Londono "Fulham"

Londono "Chelsea" 2 - 1 "Wigan"
25' [1 - 0] John Terry
82' [1 - 1] Olivier Kapo
90' [2 - 1] Frank Lampard

"Middlesbrough" 2 - 0 "Liverpool"
32' [1 - 0] Xabi Alonso (į savus vartus)
63' [2 - 0] Tuncay Sanli