Anglijoje - S. Mane "hat-trickas" į "Man City" vartus bei "Liverpool" nesėkmė (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos sužaistos dar dvejos 36-ojo turo rungtynės.

"Liberty" stadione "Swansea City" susikovė su UEFA Europos lygos pusfinalio dalyviu "Liverpool" klubu. Jurgenas Kloppas suteikė poilsio keliems pagrindinėms sudėties žaidėjams, o jaunimas lūkesčių nepateisino - "gulbėms" nusileista rezultatu 3-1.

Šeimininkai pranašumą įgijo po 20-ąją minutę pelnyto Andre Ayewo įvarčio. 33-ąją minutę "Swansea" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, šį kartą tikslus buvo Jackas Corkas.

Nuo antrojo kėlinio pradžios J. Kloppas į aikštę metė Christianą Benteke ir Lucasą. Keitimas pasiteisino - 65-ąją minutę atsilikimą sumažino Belgijos rinktinės narys C. Benteke. Vis dėlto vos po dviejų minučių A. Ayewas pasižymėjo antrą kartą šiame susitikime ir užtikrino šeimininkų pergalę. Be to, nuo 76-os minutės "Liverpool" žaidė dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo 22-ejų metų gynėjas Bradley Smithas.

Kitose rungtynėse UEFA Čempionų lygos atsakomajam pusfinalio mačui besiruošianti "Mancheser City" ekipa taip pat patyrė pralaimėjimą. Sadio Mane vedami "Southmapton" futbolininkai rezultatu 4-2 nukovė svečius iš Mančesterio.

25-ąją minutę pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Shane'as Longas, tačiau vos po 3 minučių "Southampton" galėjo džiaugtis dviejų įvarčių pranašumu, kai pasižymėjo S. Mane. Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje jaunajam "miestiečių" puolėjui Kelechi Iheanacho pavyko sušvelninti atsilikimą.

Antrajį kėlinį šeimininkai vėl pradėjo grėsmingu žaidimu ir 68-ąją minutę rezultatas tapo 4-1. Du įvarčius pelnė ir "hat-tricku" šiose rungtynėse išsiskyręs S. Mane. 78-ąją minutę dar vieną puikų įvartį pelnė K. Iheanacho, tačiau nuo pralaimėjimo "City" neišsigelbėjo.

Po "Man City" pralaimėjimo kova dėl ketvirtos vietos taps dar aršesnė. "Man Utd" klubas yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau, todėl pergalės atveju nuo "miestiečių" sumažintų atsilikimą iki vieno taško.

"Swansea" 3 - 1 "Liverpool"
20' [1 - 0] A. Ayew
33' [2 - 0] J. Cork
65' [2 - 1] C. Benteke
67' [3 - 1] A. Ayew
76' B. Smith ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

"Southampton" 4 - 2 "Man City"
25' [1 - 0] S. Long
28' [2 - 0] S. Mane
44' [2 - 1] K. Iheanacho
57' [3 - 1] S. Mane
68' [4 - 1] S. Mane
78' [4 - 2] K. Iheanacho

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8481914" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>