Anglijoje - užtikrinta "Man Utd" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios XXV turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę, leidusią padidinti pranašumą prieš artimiausią persekiotoją "Liverpool" iki šešių taškų, iškovojo "Man Utd" ekipa, išvykoje 2-0 įveikusi "Middlesbrough".

Seras Alexas Fergusonas šioje dvikovoje leido pailsėti septyniems pagrindinės sudėties futbolininkams, tarp jų ir saugui Cristiano Ronaldo, tačiau tai nesutrukdė laimėti.

Svečiai į priekį išsiveržė sužaidus 25 minutes, kai tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą iš 16 metrų įvartį įmušė Ryanas Giggsas.

Tuo metu "Middlesbrough" vienintelę progą ne tik pirmajame kėlinyje, bet ir per visą mačą sukūrė 21 minutę, kai po Marlono Kingo perdavimo Jeremie Aliadiere smūgį atrėmė vartininkas Benas Fosteris.

Tuoj po didžiosios pertraukos Mančesterio vienuolikė užsitikrino ramų gyvenimą iki dvikovos pabaigos - po aštraus Wayne'o Rooney perdavimo patogioje padėtyje atsidūręs Ji-Sung Parkas stipriu smūgiu antrą kartą nukreipė kamuolį į tinklą ir įtvirtino pergalę.

Tris taškus iškovojo bei "Liverpool" pasivijo Londono "Chelsea" klubas, sostinės derbyje namie 3-1 palaužęs "Fulham".

'Mėlynieji' pirmavo nesužaidus nė minutės, kai 51-ąją sekundę kamuolį į tinklą po Didier Drogba perdavimo pasiuntė Nicolasas Anelka.

Bet "Fulham" nepalūžo ir netrukus atstatė pusiausvyrą - išvengęs nuošalės spąstų iš 13 metrų Petrą Cechą nuginklavo Ericas Nevlandas.

Tiesa, 10 minutę "Chelsea" vėl įsiveržė į priekį, pasižymėjus prancūzui Florentui Malouda, o tuoj antrą progą išlyginti rezultatą gavęs Nevlandas smūgiavo virš vartų.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo aktyviai, tačiau tuojau buvo pasiųsti į nokdauną, kai 53 minutę trečiąjį įvartį komandai įmušė Didier Drogba.

Tai palaužė "Fulham" vienuolikę, bet "Chelsea" futbolininkai neišnaudojo kelių puikių progų persvarai padidinti.

"Middlesbrough" 0 - 2 "Man Utd"
25' [0 - 1] Ryan Giggs
51' [0 - 2] Ji Sung Park

Londono "Chelsea" 3 - 1 Londono "Fulham"
1' [1 - 0] Nicolas Anelka
4' [1 - 1] Eric Nevland
10' [2 - 1] Florent Malouda
53' [3 - 1] Didier Drogba

"Man City" 3 - 1 "Blackburn"
27' [1 - 0] Felipe caicedo
34' [2 - 0] Robinho
45' [3 - 0] Elano (iš 11 metrų baudinio)
66' [3 - 1] Keith Andrews

66' El Hadji Diouf ("Blackburn") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Portsmouth" 0 - 3 Londono "Arsenal"
13' [0 - 1] Nicklas Bendtner
41' [0 - 2] Nicklas Bendtner (iš 11 metrų baudinio)
56' [0 - 3] Carlos Vela

78' iš aikštės pašalintas Neil Pamarot ("Portsmouth")

"Stoke" 0 - 1 Londono "West Ham"
33' [0 - 1] Diego Tristan

Londono "Tottenham" 1 - 0 "West Bromwich"
43' [1 - 0] Jermaine Jenas

"Wigan" 0 - 0 "Bolton"