Anglijos klubų pasirodymas Europos lygos turnyre baigėsi jau aštuntfinalyje (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Po ketvirtadienį sužaistų atsakomųjų UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynių paaiškėjo, jog iš tolimesnių kovų dėl antrojo pagal prestižą Senojo žemyno trofėjaus pasitraukė abu Anglijos klubai.

Turtingieji "Man City" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Kijevo "Dinamo" vienuolikę, tačiau į kitą etapą nepateko, mat prieš savaitę Ukrainoje pralaimėjo skirtumu 0-2.

Roberto Mancini auklėtinių šansus šioje dvikovoje gerokai sukomplikavo skandalingasis puolėjas Mario Balotelli, kurio neatsargų spyrį į varžovo kelį pirmojo kėlinio 36 minutę teisėjas įvertino raudona kortele.

Tuo tarpu "Liverpool" komanda "Anfield" stadione nesugebėjo atsirevanšuoti "Braga" ekipai už pralaimėjimą išvykoje rezultatu 0-1 - mačas baigėsi be įvarčių.

Kelialapiais į Europos lygos ketvirtfinalį džiaugėsi dar du Portugalijos klubai - "Porto" įveikė CSKA ekipą, kurios gretose lietuvis Deividas Šemberas sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, o Lisabonos "Benfica" eliminavo PSG futbolininkus.

Į kitą turnyro etapą taip pat pateko Maskvos "Spartak", Enschedės "Twente", Eindhoveno PSV bei "Villarreal" komandos.

"Man City" 1 - 0 Kijevo "Dinamo"
(pirmas mačas 0 - 2, bendras rezultatas 1 - 2)
39' [1 - 0] A. Kolarov

36' iš aikštės pašalintas M. Balotelli ("Man City")

PSG 1 - 1 Lisabonos "Benfica"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 2 - 3)
27' [0 - 1] N. Gaitan
35' [1 - 1] M. Bodmer

Maskvos "Spartak" 3 - 0 Amsterdamo "Ajax"
(pirmas mačas 1 - 0, bendras rezultatas 4 - 0)
21' [1 - 0] D. Kombarov
30' [2 - 0] Welliton
54' [3 - 0] Alex

Sankt Peterburgo "Zenit" 2 - 0 Enschedės "Twente"
(pirmas mačas 0 - 3, bendras rezultatas 2 - 3)
16' [1 - 0] R. Shirokov
37' [2 - 0] A. Kerzhakov

"Porto" 2 - 1 Maskvos CSKA
(pirmas mačas 1 - 0, bendras rezultatas 3 - 1)
1' [1 - 0] Hulk
24' [2 - 0] F. Guarin
29' [2 - 1] Z. Tosic

"Liverpool" 0 - 0 "Braga"
(pirmas mačas 0 - 1, bendras rezultatas 0 - 1)

Glazgo "Rangers" 0 - 1 Eindhoveno PSV
(pirmas mačas 0 - 0, bendras rezultatas 0 - 1)
13' [0 - 1] J. Lens

"Villarreal" 2 - 1 Leverkuzeno "Bayer"
(pirmas mačas 3 - 2, bendras rezultatas 5 - 3)
33' [1 - 0] S. Cazorla
61' [2 - 0] G. Rossi
82' [2 - 1] E. Derdiyok