Anglijos lygos taurė: dešimtyje likęs „Arsenal“ lygiosiomis sužaidė su „Liverpool“ © JumpStory nuotr.

Pirmasis pusfinalio susitikimas tarp „Arsenal“ ir „Liverpool“ ekipų baigėsi lygiosiomis 0:0.

Namuose žaidę Kloppo auklėtiniai jau 24 minutę įgyjo kiekybinį pranašumą. „Kanonierių“ vidurio saugas Granitas Xhaka itin grubiai prasižengė prieš oponentą ir teisėjas neturėjo kito pasirinkimo kaip parodyti šveicarui raudoną kortelę.

„Liverpool“ rungtynių metu turėjo net 76 procentų kamuolio kontrolę, tačiau pramušti priešininkų vartus jiems sekėsi sunkiai. Mersisaido ekipa visų rungtynių metu neatliko nei vieno smūgio į vartų plotą.

Realiausią galimybę pasižymėti šiame susitikime turėjo „Arsenal“ ekipos krašto puolėjas Bukayo Saka. 71 minutę techniškai priimė diagonalų komandos draugo perdavimą, tačiau nesugebėjo 1 prieš 1 nuginkluoti vartininko Allisono.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vyks Londone, kur „Arsenal“ ir „Liverpool“ išsiaiškins kurie keliaus į Anglijos lygos taurės finalą kuriame susitiks su Tuchelio vadovaujama „Chelsea“ ekipa.