Anglijos lygos taurėje - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Anglijos lygos taurės turnyre (Carling Cup) antradienį buvo žaidžiami penkeri aštuntfinalio susitikimai, kuriuose sėkmingiau sekėsi mačo favoritams.

Londono "Arsenal" ekipa namuose 3 - 0 užtikrintai įveikė "Wigan" ekipą.

Pirmajį įvartį 'kanonieriams' pavyko pelnyti 42 minutę, kai po puikaus komandos draugo perdavimo pasižymėjo jaunasis puolėjas Jay Simpsonas. Antrojo kėlinio viduryje tas pats J.Simpsonas po Carloso Velos perdavino rezultatą padvigubino.

Po 4 minučių jau C.Vela pabėga nuo "Wigan" gynėjų ir deda paskutinį tašką mače. "Arsenal" iškovojo pelnytą pergale ir keliauja į kitą etapą.

Sunkią pergalė iškovojo "Man Utd" futbolininkai, kurie namuose tik 1 - 0 palaužę "QPR" klubą.

Pirmasis kėlinys praėjo gan ramiai, tad nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko. Visgi antrają mačo dalį aktyviai pradėjo šeimininkai, tačiau nei Park Ji Sungui, nei Johnui O'Shea įvarčių pelnyti nepavyko.

Tai pavyko padaryti tik 76 minutę - Danny Welbeckas griaunamas baudos aikštelėje ir Carlosas Tevezas sėkmingai realizuoja 11 metrų baudinį. Įvartį svečiams dar pavyko pelnyti, tačiau teisėjas užfiksavo, jog žaidėjas tuo metu buvo nuošalėje. Galutinis rezultatas - 1-0 "Man Utd" pergalė.

Visi rezultatai:

Londono "Arsenal" 3 - 0 "Wigan"
43' [1 - 0] Jay Simpson
67' [2 - 0] Jay Simpson
71' [3 - 0] Carlos Albert Vela

"Derby" 2 - 1 "Leeds"
6' [1 - 0] Emanuel Alejandro Villa
18' [2 - 0] Nathan Ellington
40' [2 - 1] Luciano Becchio

"Stoke City" 2 - 0 "Rotherham"
21' [1 - 0] Glenn Whelan
59' [2 - 0] Danny Pugh

"Swansea" 0 - 1 "Watford"
21' [0 - 1] Lee Williamson

"Man Utd" 1 - 0 "Queen Par Rangers"
76' [1 - 0] Carlos Alberto Tevez (iš 11 metrų baudinio)