Anglijos lygos taurėje - "Man Utd" pergalė © Eurofootball.lt
Antradienį Anglijoje vyko šalies lygos taurės (Carling Cup) ketvirtojo etapo penki susitikimai.

Pergalę, leidžiančią keliauti į kitą turnyro etapą, iškovojo šalies čempionas "Man Utd" klubas, išvykoje 2-0 įveikęs "Barnsley" ekipą.

Svečiai jau šeštąją mačo minutę buvo priekyje, kai smūgiu galva pasižymėjo jaunasis puolėjas Danny Welbeckas. Kiek vėliau šansą įmušti turėjo ir pagrindinėje sudėtyje debiutavęs saugas Gabrielis Obertanas, tačiau prancūzo smūgį atrėmė šeimininkų vartininkas.

Šansų iki petraukos turėjo ir "Barnsley" futbolininkai, bet iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas nepakito. Antrasis kėlinys prasidėjo puikiu Michaelio Oweno šansu pasižymėti, bet anglas nepataikė į vartus iš puikios situacijos.

Visgi puolėjui tikslą pasiekti pavyko 59-ąją minutę - sulaukęs perdavimo iš Andersono, Owenas suklaidino kelis varžovus bei advigubino komandos persvarą.

"Man Utd" netrukus liki dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Gary Nevillas. To pasekoje, šeimininkai ėmė kurti vieną pavojingą ataką po kitos, tačiau įvarčio įmušti niekaip nepavyko.

Kas nepavyko žaidėjams, pavyko padaryti sirgaliams - mačo pabaigoje į aikštę išbėgo keli "Barnsley" komandos fanai bei paėmę kamuolį iš "Man Utd" vartininko Beno Fosterio, tiesiog įspyrė jį įvartus.

Bet, aišku, galutinio rezultato tai nepakeitė ir svečiai šventė pergalę, rezultatu 2-0.

"Barnsely" 0 - 2 "Man Utd"
6' [0 - 1] Danny Welbeck
59' [0 - 2] Michael Owen

63' iš aikštės išvytas Gary Neville ("Man Utd)

"Portsmouth" 4 - 0 "Stoke City"
17' [1 - 0] Frederic Piquionne
55' [2 - 0] Danny Webber
59' [3 - 0] Frederic Piquionne
84' [4 - 0] Nwankwo Kanu

"Blackburn" 5 - 2 "Peterborough"
2' [1 - 0] Morten Gamst Pedersen
17' [1 - 1] Chris Whelpdale
45' [2 - 1] Steven Reid
50' [2 - 2] George Boyd
57' [3 - 2] Michel Salgado
72' [4 - 2] Bennedict McCarthy
74' [5 - 2] Nikola Kalinic

Londono "Tottenham" 2 - 0 Liverpulio "Everton"
31' [1 - 0] Tom Huddlestone
57' [2 - 0] Robbie Keane

"Sunderland" 0 - 0 Birmingemo "Aston Villa"
(11 metrų baudinių serija 1 - 3)

84' Kenwyne Jones neįmušė 11 metrų baudinio ("Sunderland")