Anglijos Lygos taurėje - "Tottenham" pranoko "Liverpool" © Eurofootball.lt
Anglijos Lygos taurės varžybose (Carling Cup) trečiadienį tęsėsi aštuntfinalio kovos.

Ir toliau puikius rezultatus demonstruoja Londono "Tottenham" ekipa, kuri antra kart per pastarają savaitę namuose įveikė "Liverpool" komandą.

Mačas prasidėjo gan apylygiai, visgi pirmieji šansą pasižymėti turėjo "Tottenham", tačiau nei Romanui Pavlyuchenko, nei Aaronui Lennonui to padaryti nepavyko.

38 minutę šeimininkai jau buvo priekyje - Fraizerio Campbello perdavimas R.Pavlyuchenko ir rusas išveda savo ekipą į priekį. Vos po keturių minučių, grubiai sukldyus svečių gynybai F.Cambellas padvigubino rezultatą.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga pirmame kėlinyje, mat 45 minutę po A.Lennono perdavimo vis tas pats F.Cambellas muša ir dar vieną komandos įvartį. 3-0 "Tottenham" priekyje.

Antrajį kėlinį aktyviau pradėjo "Liverpool" ir jau 49 minutę po pakelto kampinio Damienas Plessis švelniną rezultatą. Šeimininkų atsako ilgai laukti neteko ir vos po trijų minučių puikiu Didier Zokora pasinaudoja R.Pavlyuchenko. 4-1 šeimininkai priekyje.

Vos po minutės šansų dar padidinti persvarą turėjo "Tottenhem", tačiau Garethui Bale'ui ir F.Cambellui pritrūko tikslumo.

63 minutę "Liverpool" vėl sušvelnino rezultatą, kai po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Sami Hyypiä. Kiek vėliau aktyvumas smuko, mat skaudžią traumą patyrė "Tottenham" vartininkas Gomesas ir dėlto mačas buvo kuriam laikui sustabdytas. Tačiau nuo to rezultatas nepakito ir "Tottenham" iškovojo pergalę 4-2 bei pateko į kitą turnyro etapą.

Į kitą etapą taip pat pateko "Blackburn", kurie išvykoje 2-1 palaužė "Sunderland", tuo tarpu favoritui Londono "Chelsea" po 11 metrų baudinių serijos teko pripažinti "Burnley" klubo pranašumą.

Visi rezultatai:

Londono "Tottenham" 4 - 2 "Liverpool"
38' [1 - 0] Roman Pavlyuchenko
42' [2 - 0] Fraizer Campbell
45' [3 - 0] Fraizer Campbell
49' [3 - 1] Damien Plessis
52' [4 - 1] Roman Pavlyuchenko
64' [4 - 2] Sami Hyypiä

"Sunderland" 1 - 2 "Blackburn"
65' [0 - 1] Julio Santa Cruz
70' [0 - 2] Phillip Bardsley (į savus vartus)
73' [1 - 2] Kenwyne Jones

Londono "Chelsea" 1 - 1 "Burnley" (po 11 metrų baudinių)
27' [1 - 0] Didier Drogba
69' [1 - 1] Ade Akinbiyi