Anglijos "Premier" lygoje - trečiosios iš eilės "Man Utd" ekipos lygiosios (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios rungtynės.

Galimybe priartėti prie lyderio Londono "Chelsea" nepasinaudojo šalies vicečempionas "Man Utd", išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su "Sunderland".

Dvikova vėlavo prasidėti 20 minučių dėl kurioziškos priežasties - svečių rūbinėje įvyko nedidelė vandentiekio avarija.

Tai, atrodo, neigiamai paveikė Mančesterio futbolininkus, mat sužaidus vos 8 minutes puikios progos pasižymėti neišnaudojo "Sunderland" saugas Steedas Malbranque'as, kurio smūgį atrėmė vartininkas Edwinas van der Saras.

Prieš pat pertrauką kitas šeimininkų aikštės vidurio žaidėjas Bolo Zendenas pataikė į virpstą, o antrojo kėlinio pradžioje po keitimo aikštėje pasirodžiusio "Man Utd" puolėjo Dimitaro Berbatovo tikslus smūgis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

"Sunderland" ekipa ir toliau atrodė lyg būtų šiek tiek arčiau pergalės, bet po dar vieno Malbranque'o bandymo kamuolys rikošetu praskriejo pro pat skersinį.

Nuo lyderio "Chelsea" Sero Alexo Fergusono auklėtiniai atsilieka dviem taškais ir yra sužaidę rungtynėmis daugiau.

"Wigan" 2 - 0 "Wolverhampton"
65' [1 - 0] J.Gomez
85' [2 - 0] H.Rodallega

11' iš aikštės pašalintas K.Henry ("Wolverhampton")

"Birmingham" 0 - 2 Liverpulio "Everton"
54' [0 - 1] R.Johnson (į savus vartus)
90' [0 - 2] T.Cahill

"Stoke" 1 - 0 "Blackburn"
48' [1 - 0] J.Walters

Londono "Tottenham" 2 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
16' [0 - 1] M.Albrington
45' [1 - 1] R.van der Vaart
75' [2 - 1] R.van der Vaart

"West Bromwich" 1 - 1 "Bolton"
64' [0 - 1] J.Elmander
78' [1 - 1] J.Morrison

Londono "West Ham" 1 - 1 Londono "Fulham"
33' [0 - 1] C.Dempsey
51' [1 - 1] M.Piquionne

"Sunderland" 0 - 0 "Man Utd"