„Premier“ lygoje – užtikrinta „Manchester City“ pergalė prieš „Bournemouth“ © "Scanpix" nuotr.

„Manchester City“ namuose iškovojo labai užtikrintą pergalę rezultatu 6:1 prieš „Bournemouth“ klubą.

Svečiams pavyko atsilaikyti viso labo pusvalandį, kadangi 30–ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Jeremy Doku. Beje, šis 21–erių metų belgas šiame susitikime darė ką norėjo ir vėliau atliko net 4 rezultatyvius perdavimus. 33–ąją minutę rezultatą padvigubino Bernardo Silva, o vos po 4–erių minučių „miestiečiai“ jau triuškino varžovus, o įvarčio autorius buvo gynėjas Manuelis Akanji.

2–ajame kėlinyje „Manchester City“ nemažino apsukų ir 64–ąją minutę puikų sezoną žaidžiantis Philas Fodenas nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Anglas pelnė įvartį 2–ose rungtynėse paeiliui. Po lygiai 10—ies minučių rezultatą sušvelnino „vyšnių“ krašto puolėjas Luisas Sinsitera.

Vis tik tuo rungtynės dar toli gražu nesibaigė, kadangi 83–ąją minutę dar vieną įvartį pelnė Bernardo Silva, o po 5 minučių pasižymėjo dar vienas gynėjas Nathanas Ake.

Po šios pergalės „Manchester City“ laikinai kyla į 1–ąją Anglijos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą.