Anglijos rinktinėje pasikeitė vartininkas © Eurofootball.lt
Anglijos rinktinės sudėtyje Pasaulio čempionatui pasikeitė atsarginis vartininkas - traumą draugiškose anglų antrosios komandos rungtynėse prieš Baltarusiją patyrusį "Norwich" vartų sargą Robertą Greeną pakeitė Scottas Carsonas iš "Liverpool".

26 metų R.Greenas (%p03025) mače, kurį Baltarusija laimėjo rezultatu 2-1, pasirodė aikštėje antrajame kėlinyje ir sužaidus vos kelias minutes atlikdamas laisvą smūgį suklupo bei leido Vitalijui Kutuzovui pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Vartininkas nebegalėjo tęsti rungtynių ir po jų atlikus tyrimus paaiškėjo, kad jam trūko kirkšnis, tad teks atlikti operaciją ir ne tik praleisti Pasaulio čempionatą, bet galbūt net ir kito sezono pradžią.

Vietoje jo susitikime su Baltarusija į aikštę išbėgo rezervinėje Anglijos rinktinės sudėtyje buvęs 20 metų Scottas Carsonas (%p02175), kuris ir pakeis R.Greeną ekipos pagrindinėje sudėtyje bei bus trečiuoju vartininku po Paulo Robinsono ir Davido Jameso. Tuo tarpu į atsarginio vietą pakviestas "Man Utd" priklausantis ir "Watford" klubui išnuomuotas Benas Fosteris, kuris šį sezoną padėjo savo komandai patekti į "Premier" lygą.