Anglų ir vokiečių akistata baigėsi taikiai, Belgija ir Meksika surengė įvarčių fiestą (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos dar penkerios draugiškos rungtynės, o Portugalija bei Saudo Arabija savo akistatą baigs kiek vėliau.

Bene didžiausias dėmesys nukrypo į Anglijos bei Vokietijos rinktinių dvikovą, tačiau sirgaliams teko nusivilti, nes ji baigėsi be įvarčių.

Šiek tiek daugiau progų įmušti turėjo su kamuoliu ilgiau žaidę Joachimo Lowo auklėtiniai, bet savųjų šansų taip pat neišnaudojo Jamie Vardy ir Kieranas Trippieris.

Žymiai įdomiau buvo stebėti rungtynes tarp Belgijos bei Meksikos, kurios sužaidė rezultatu 3-3. Čia pirmasis pasižymėjo Edenas Hazardas, tačiau dar iki pertraukos 11 metrų baudinį varžovų gretose realizavo Andresas Guardado.

Po pertraukos penkių minučių bėgyje sekė tikslus Romelu Lukaku smūgis ir Hirvingo Lozano dublis, o dar po kurio laiko tas pats Lukaku išplėšė belgams lygiąsias.

Prancūzijos mače prieš Velsą po septynių susitikimų pertraukos pasižymėjo Antoine'as Griezmannas, o Didier Deschampso kariauna laimėjo 2-0. "Les Bleus" persvarą čia padidino Olivier Giroud.

Ukraina 2 - 1 Slovakija

Belgija 3 - 3 Meksika

Lenkija 0 - 0 Urugvajus

Anglija 0 - 0 Vokietija

Prancūzija 2 - 0 Velsas

Portugalija 3 - 0 Saudo Arabija