Angola ir Alžyras žengė į Afrikos Nacijų taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Angola ir Alžyras pirmadienį Afrikos Nacijų taurės turnyre sužaidė nulinėmis lygiosiomis, tačiau pateko į ketvirtfinalį, o pirmą pergalę pasiekusi Malio vienuolikė jau po grupių etapo vyks namo.

Malis 3-1 palaužė Malavį, tačiau to nepakako, kad A grupės turnyrinėje lentelėje būtų aplenktos po tašką pasidalinusios likusios dvi komandos.

Maliečiai į priekį išsiveržė pačioje mačo pradžioje, kuomet po vartininko Swadicko Sanudi klaidos pasižumėko Fredericas Kanoute, o dar po kelių akimirkų puikiu baudos smūgiu persvarą padvigubino Seydou Keita.

58 minutę Russelas Mwafulirwa sušvelnino santykį ir 71 minutę galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau galva iš patogios situacijos smūgiavo netiksliai.

Tuo pasinaudojo Malis, 85 minutę Mamadou Bagayoko įvarčio dėka įtvirtinęs persvarą, nors ši pergalė išsvajoto kelialapio į atkrintamąsias varžybas taip ir neatnešė.

Grupėje Angola surinko penkis taškus ir užėmė pirmą vietą. Alžyras ir Malis į savo sąskaitą įsirašė po keturis taškus, todėl komandų rikiuotę lėmė alžyriečių pergalė tarpusavio mače.

Malis 3 - 1 Malavis
1' [1 - 0] Frederic Kanoute
3' [2 - 0] Seydou Keita
58' [2 - 1] Russel Mwafulirwa
85' [3 - 1] Mamadou Bagayoko

Angola 0 - 0 Alžyras