Ankstyvą įvartį praleidęs „Liverpool“ klubas namuose įveikė „Newcastle“ ekipą © AFP nuotr.

„Liverpool“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Newcastle United“ vienuolikę.

„Newcastle“ rungtynių pradžioje savo Kloppo auklėtinius pavaišino „šaltu dušu“. 7 minutę Jonjo Shelvey įspūdingu šūviu iš toli pasiuntė kamuolį į kairįjį apatinį vartų kampą ir kiek netikėtai „Šarkos“ išsiveržė į priekį.

„Liverpool“ į praleistą įvartį sureagavo teigiamai ir jau 21 minutę išlygino rezultatą. Diogo Jota pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir nepaliko vilčių puikias rungtynes sužaidusiam vartininkui Martinui Dubravkai.

Vos po 4 minučių šeimininkai išsiveržė į priekį. Šį kartą pasižymėjo „Liverpool“ komandos įvarčių mašina M. Salahas.

Na ir rungtynėms einant į pabaigą „Liverpool“ krašto gynėjas T. Alexander-Arnoldas nusprendė pakonkuruoti su Shelvey dėl gražiausio rungtynių įvarčio. Anglas tolimu smūgiu „lyg iš patrankos“ pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

Ši pergalė leidžia „Liverpool“ ekipai vėl sumažinti atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančių „Manchester City“, o nuo trečioje vietoje esančio „Chelsea“ atsiplėšti per tris taškus.