A.Novikovas: "Reabilitavomės prieš savo aistruolius"

Po lygiosiomis 0:0 pasibaigusių kontrolinių rungtynių Kijeve su Ukrainos komanda Lietuvos rinktinės treneris bei žaidėjai teigė, kad pavyko psichologiškai atsitiesti po nesėkmės paskutinėse rungtynėse, o po geriau sužaisto antrojo kėlinio nedaug trūko iki pergalės.

Lietuvos rinktinės saugas Arvydas Novikovas:

„Tikiuosi, kad reabilitavomės prieš savo aistruolius po pralaimėjimo ir kad jiems patiko žaidėme. Prieš tokią komandą kaip Ukrainą svečiuose sužaisti lygiosiomis - geras rezultatas. Aišku, galėjome įmušti patys ir laimėti.

Jautėsi, kad varžovai buvo šiek tiek šviežesni. Bet kokiu atveju, aukšto lygio žaidėjai. Tačiau mes gerai padirbėjome, parodėme, kad galime žaisti futbolą, patys paspausti varžovą."

Lietuvos rinktinės saugas Artūras Žulpa:

„Sužaidėme tikrai neblogai. Pavyko ne tik gintis, bet ir sukurti pavojingų progų, palaikyti kamuolį. Rezultatas - ne pergalė, tačiau su tokia galinga kaip Ukraina tai nėra blogai. Galbūt jie iš karto ir neleido savo lyderių, tačiau jie pasirodė antrajame kėlinyje.

Iš pradžių stengėmes žaisti ramiau, pradėti nuo gynybos. Surengėme kelias atakas, tačiau nepavyko jų iki galo užbaigti smūgiais. Antrajame kėlinyje mums atsirado daugiau erdvės ir tuo stengėmės pasinaudoti."

Lietuvos rinktinės puolėjas Simonas Stankevičius:

„Rezultatas neblogas. Turėjau progų nulemti rungtynių baigtį, gaila nepavyko. Mano užduotis buvo būti priekyje, „užsikabinti" už kamuolių ir susikurti progų. Manau, kad trenerio prašymus išpildžiau neblogai, tik nepavyko įmušti.

Tikėjausi, kad Artūras Žulpa atliks perdavimą ir to laukiau. Bandžiau pramušti į artimą kampą, bet vartininkas atspėjo. Reikėjo mušti į kitą kampą.

Pabaigoje šiek tiek pavargome ir atsitraukėme, bet gerai kontratakavome. Galėjome laimėti, varžovai nebuvo neįveikiami."

Lietuvos rinktinės vartininkas Vytautas Černiauskas:

„Esu patenkintas, rezultatas viską parodo. Pirmą kartą rinktinėje nepraleidau įvarčio. Nesvarbu su kuo žaidžiame, vartininkui svarbu nepraleisti. Šiandien gerai sužaidė gynybos grandis. Ukrainos komanda pajėgi, atspindi savo poziciją reitinguose. Buvo nelengva, bet ir mes turėjome savo progų."