Antrą kartą laimėjusi „Dainava“ pakilo iš paskutinės vietos © alyga.lt nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ pirmą kartą šiame „Optibet A lygos“ sezone pakilo iš paskutinės turnyro lentelės vietos.

Tomo Ražanausko treniruojama komanda 12-ojo turo dvikovoje išvykoje 1:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubą, kuris patyrė septintąjį pralaimėjimą.

Pirmąją išties pavojingą progą šiame mače susikūrė šeimininkai, tačiau Martynas Matijoška atrėmė pavojingą Naurio Petkevičiaus smūgį.

Netrukus išpuoliu atsakė ir varžovai: Kauno rajono ekipa prarado kamuolį savo aikštės pusėje, o baudos aikštelės prieigose jo sulaukęs Cyrille'as Tchayi Tchamba apsisuko, bet mušė tiesiai į Igną Plūką.

Šeimininkai atsakė keliais aštriais išpuoliais: Levano Mačarašvilio bandymą atrėmė M. Matijoška, kamuolį į skersinį sukirto Aurimas Raginis, savo ruožtu, Vilius Armanavičius per save iš kelių metrų mušė virš vartų.

Pirmojo kėlinio pabaigoje nuo dar vieno C. Tchayi Tchambos smūgio apsigynė I. Plūkas, tačiau pirmą pridėto laiko minutę jis buvo bejėgis. Po pakelto kampinio kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Saidui Hamuličiui, o šis jį nukreipė į vartus bei džiaugėsi antruoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė. „Hegelmann Litauen“ klubas turėjo pusprogių, dainaviečių gretose – pavojingais smūgiais išsiskyrė Paulius Golubickas.

Deja, Andriui Skerlai teko atlikti priverstinį keitimą – dėl traumos dvikovos negalėjo tęsti lyderis L. Mačarašvilis.

Paskutinėmis minutėmis „Dainava“ užtikrintai atsilaikė ir 6 taškais pakilo į 9-ąją vietą, Kauno rajono klubas su 8 taškais rikiuojasi laipteliu aukščiau.