Antradienio Anglijos spaudos apžvalga © Eurofootball.lt
Antradienio Anglijos spauda rašo, kad Juano Sebastiano Verono patarimu "West Ham" naujokas Javieras Mascherano nepanoro pereiti į "Man Utd", "Bolton" taikymąsi į Diego Tristaną, Sankt Peterburgo "Zenit" naują pasiūlymą už "Charlton" saugo Denniso Rommendahlio, Makedonijos negarantuotą saugumą dėl galimų rasistinių išpuolių, Sero Alekso Fergusono patarimus Roy`ui Keane`ui ir Ronaldinho nebijojimą susikauti su "Chelsea" šių metų UEFA Čempionų Lygoje.

"West Ham" naujokas Javieras Mascherano sako, kad nenorėjo keltis į "Man Utd" – dėl Juano Sebastiano Verono patarimo. ("Daily Star")

"Bolton" treneris Samas Allardyce`as nori įsigyti puolėją Diego Tristaną, kurio paslaugų atsisakė "Deportivo" klubas. ("Daily Mail")

Buvęs Anglijos krašto saugas Darrenas Andertonas sutiko žaisti "Bournemouth" pagal tokią sutartį, kad gaus pinigus už rungtyniavimą. ("Daily Mirror")

"Man Utd" taikinys Marcosas Senna pasirašė naują sutartį su Villarreal" ir jam atstovaus iki 2010-ųjų. ("Daily Mirror")

"Coventry" žaidėjų turgaus paskutinė diena buvo nesėkminga, dėl to kad nepavyko įsigyti "Derby County" žaidėjo Darreno Morre`o. ("The Independent")

Sankt Peterburgo "Zenit" sausio mėnesį dar kartą bandys pateikti pasiūlymą už "Charlton" saugą Denisą Rommendahlį, kadangi pirmasis jų pasiūlymas buvo atmestas. ("Daily Star")

Kai atsidarys žaidėjų pardavimo turgus Dominicas Matteo gali palikti "Blackburn" ir grįžti į "Leeds". ("Daily Star")

Makedonijos atstovai negali garantuoti Anglijos žaidėjams, kad trečiadienio mače bus apsieita be rasinių išpuolių. (Įvairūs)

"Liverpool" penktadienį sužinos, ar galės Stanley Park vietoje pastatyti naują 60 tūkstančių vietų stadioną. ("Daily Mail")

Seras Aleksas Fergusonas teigė Roy`ui Keane`ui, jeigu jis nori būti geru treneriu, privalo sutramdyti savo charakterį. ("Daily Mirror")

"West Ham" prezidentas Terry Brownas patvirtino, kad liks poste, net jeigu klubo valdymas bus perimtas. ("Daily Mirror")

Rusijos nacionalinės rinktinės treneris Guusas Hiddinkas, kuris vis dažniau minimas kaip pretendentas pakeisti Jose Mourinho "Chelsea" klube, sako, kad mielai treniruotų "Premier" lygos ekipą. ("The Guardian")

"Middlesbrough" generalinis direktorius Keithas Lambas sako, kad klubas praeityje atliko "neapgalvotus" pirkinius. ("Daily Mail")

"Doncaster" pasiūlys Kevinui Keeganui darbą vadovybėje, o šis viliojantis pasiūlymas pavers jį ekipos treneriu. ("Daily Mirror")

"Barcelona" klubo žvaigždė Ronaldinho sako, kad jis yra ramus dėl "Chelsea" grėsmės šių metų UEFA Čempionų Lygoje. ("Daily Star")

"Sunderland" naujokas Dwightas Yorke`as teigia, jog yra "nusivylęs" dėl to, kad paliko Australijos "Sydney" vienuolikę. ("The Sun")

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...