Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungęs „Tottenham“ palaužė „Wolves“ © Reuters nuotr.

„Tottenham“ sunkiai, tačiau iškovojo antrąją sezono pergalę.

Antonio Conte kariauna namuose 1:0 palaužė „Wolverhampton“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje įtikinamiau atrodė Bruno Lage auklėtiniai, jie turėjo keleta pusprogių pasižymėti ir net 11 kartų daugiau smūgiavo link „Tottenham“ vartų.

Per pirmas 45 min vienintelę ryškesnę „pentinų“ progą turėjo Harry Kane'as, kurio klastingą smūgį galva, po Ivano Perišičiaus perdavimo, atrėmė Jose Sa.

Antrojo kėlinio metu „Tottenham“ įjungė žymiai aukštesnę pavarą. Dejanas Kulusevskis kūrė rimtas progas komandos draugams, vienoje iš jų galva smūgiuotas H. Kane'o sudrebino vartų konstrukcija.

Visgi iš trečio bandymo Londono ekipos lyderiui pavyko pasižymėti. 29-erių anglas tiksliai smūgiavo galva po orginalaus Perišičiaus perdavimo.

„Tottenham“ turėjo šansų rezultatą ir padvigubinti, tačiau jomis nepasinaudojo. Įtampa išliko iki pat rungtynių galo, kol „Wolves“ bandė ieškoti išlyginamojo įvarčio. Viskas galiausiai baigėsi nelengva šeimininkų pergale rezultatu 1:0.

Conte auklėtiniai trumpam kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją po šios pergalės. „Vilkai“ lieka su 1 tašku.