Dvi raudonos kortelės nesutrukdė „Žalgiriui“ žengti į kitą Čempionų lygos etapą © Imago-Images nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ antradienį užtikrintai žengė į antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Lietuvos čempionai išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Belfasto „Linfield“ ekipą, o visą seriją laimėjo bendru rezultatu 5:2.

Vilniečiai reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje: 17-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Saulius Mikoliūnas, o 44-ąją ne ką prastesnį smūgį iš už baudos aikštelės ribų atliko Ogenyi Onazi.

„Žalgirio“ situacija kiek komplikavosi 64-ąją minutę, kai ranka savo baudos aikštelėje sužaidė Eldhaji Diawas, kuris buvo pašalintas iš aikštės. 11 metrų baudinį realizavęs Chrisas Shieldsas sušvelnino šeimininkų atsilikimą.

89-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir Karolis Uzėla, todėl vilniečiams rungtynes užbaigti teko turint net dviem žaidėjais mažiau. Vis tik tai nesutrukdė Lietuvos ekipai iškovoti kelialapio į kitą etapą.

• Izvalgos

Nieko ten tie vengrai, Žalgirio problema yra silpna psichologija, dėl kurios daromos kvailos klaidos, jeigu žaistų su pasitikėjimu, kapotis su vengrais tikrai būtų galima, kad ir vakar galėjo suzaist daug uztikrinciau, nes pagal naujas taisykles saugot rezultatą nėra prasmės, reikia must kuo daugiau ivarciu, su pergale !

• 0
  • Kenedis

gal kas zino ar raudonos korteles anuliuojamos kitame etape, ar zaidejai gave raudonas tures praleisti ateinancias rungtynes?