Apie savo dvynių gimimą patvirtinęs C. Ronaldo Konfederacijų taurėje nebežais

Portugalijos rinktinės kapitonui Cristiano Ronaldo ir visai jo komandai FIFA Konfederacijų taurės pusfinalis neįsimins - portugalai po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo Čilei ir sekmadienį kovos tik dėl trečios pozicijos.

C. Ronaldo po rungtynių pabaigos praėjus kelioms valandoms, "Facebook" paskyroje patvirtino sklandžiusius gandus apie dvynių gimimą, kuriuos jam pagimdė surogatinė motina.

32-ejų metų futbolininkas žinutėje rašė, kad viso turnyro metu buvo susikoncentravęs tik į rinktinę, tačiau kai kovoti nebėra dėl ko, jis Portugalijos futbolo federacijos leidimu palieka rinktinės stovyklą ir išvyksta prie savo naujagimių, kurių portugalas dar gyvai nematė.

Kaip visada buvau visiškai atsidavęs savo rinktinei, nors ir žinojau, kad man gimė dvyniai berniukai", - rašė portugalas. - Labai apmaudu, kad mums nepavyko pasiekti tikslo, kurio norėjome, tačiau net neabejoju, kad Portugalijos žmonėms dar suteiksime daug džiaugsmo".

Madrido "Real" klube rungtyniaujantis C. Ronaldo liko itin dėkingas savo šalies futbolo federacijai ir treneriui už supratimą: "Niekada nepamiršiu jų poelgio, o dabar esu labai laimingas, kad pagaliau galėsiu susitikti su savo vaikais."

Žiniasklaidos teigimu, C. Ronaldo netrukus gali tapti jau net keturių vaikų tėvu. Informuojama, kad portugalo mergina Georgina Rodriguez taip pat laukiasi futbolininko vaiko.

Portugalijos rinktinei be savo kapitono teks kovoti sekmadienį, kai Senojo žemyno čempionai dėl trečios pozicijos kausis su Meksikos - Vokietijos poros pralaimėtoju.