Penktadienį, birželio 15 dieną Lietuvoje bus žaidžiamos 4-os "A lygos" 15-ojo turo rungtynės, Vilniaus "Vėtros" ir Kėdainių "Nevėžio" mačas yra nukeltas į vėlesnį laiką dėl sostinės klubo dalyvavimo Intertoto taurės varžybose.

"%c00125" - "%c00140"
Pradžia: 18:00

Marijampolėje susitiks ne itin gerai sezoną pradėjusios "Sūduvos" ir "Vilniaus" ekipos. Pirmasis šių komandų susitikimas Vilniuje baigėsi lygiosiomis 0-0.

Prie "Vilniaus" komandos vairo stojus Ivanui Švabovičiui komanda dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, tiesa, pergalių irgi neiškovojo: buvo sužaista lygiosiomis 2-2 su "Kaunu", 1-1 su "Žalgiriu" bei 1-1 su "Šiauliais". Tuo tarpu "Sūduva" tik praėjusiame ture nutraukė 8-ių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Primename, kad Marijampolės ekipa įveikė "Nevėžį" 2-0.

Šias rungtynes dėl surinktų kortelių turės praleisti net du "Sūduvos" žaidėjai: Jose Cordeiro ir Tomas Miklinevičius. Tuo tarpu "Vilniaus" gretose dėl tos pačios priežasties neišvysime Vytauto Lukšos.

Šiuo metu čempionate "Sūduva" yra 7-a (16 taškų), "Vilnius", su 14 taškų, laipteliu žemiau. Taigi ši dvikoma abiem ekipom labai svarbi turnyrinės lentelės požiūriu: pergalės atveju vilniečiai aplenktų "Sūduvą" ir pakiltų į 7-ąją vietą, o jei pergalę švęstų Marijampolės klubas, jis persvarą prieš "Vilnių" padidintų iki 5 taškų.

"%c00124" - "%c00033"
Pradžia: 18:00

Bene įdomiausia ir labiausiai intriguojanti dvikova laukia Klaipėdoje, kur susitinka vieni čempionato lyderių "Atlanto" ir "Ekrano" klubai. Pirmoji jų akistata Panevėžyje baigėsi be įvarčių 0-0.

Pastaruoju metu klaipėdiečiai demonstruoja puikią sportinę formą: nepralaimėtos jau 9-os rungtynės iš eilės, per pastaruosius 5 turus iškovoti net 13 taškų. Tiesa, "Atlantas" praėjusiame ture nutraukė pergalių seriją, kai lygiosiomis 0-0 sužaidė sus sostinės "Žalgiriu".

Tuo tarpu "Ekranas" po puikių pergalių 4-1 prieš "Sūduvą" ir "Vėtrą" praėjusiame ture nesugebėjo įveikti "Vilniaus" 0-0.

Turnyrinėje lentelėje šiuo metu "Atlantas" 3-as (22 tšk.), "Ekranas" viena vieta aukščiau (26 tšk.). Šios rungtynės - puiki proga klaipėdiečiam sumažinti savo atsilikimą iki minimumo.

"%c00032" - "%c00222"
Pradžia: 18:30

Vilniuje sustinka "Žalgiris" ir "Šiauliai". Pirmasis šių ekipų susitikimas saulės mieste baigėsi lygiosiomis 0-0.

Ši dvikova itin svarbi turnyrinės lentelės požiūriu: abi komandos yra surinkusios po 17 taškų ir dalinasi 5-6 vietomis (žalgiriečiai yra sužaidę rungtynėmis mažiau), be to 4-oje pozicijoje esanti "Vėtra" turi tik tašku daugiau. Taigi pergalės atveju bet kuri ekipa kiltų į 4-ąją čempionato vietą.

"Žalgiris" šiame sezone rungtyniauja pakankamai banguotai: pergalė 3-0 prieš "Vilnių", pralaimėjimas "Šilutei" 0-1, tad tuo gali pasinaudoti stabilų žaidimą demonstruojantys "Šiauliai". Tiesa, šį kartą vilniečiai turės aikštės pranašumą bei savo sirgalių palaikymą.

"Šiauliams" šiose rungtynėse dėl kortelių negalės padėti gynėjas Sergejus Galiūza.

"%c00030" - "%c00141"
Pradžia: 19:00

Paskutinėje turo dvikova intriga nekvepia. Net ir laimėjusi dvejas pastarąias rungtynes iš eilės "Šilutė" greičiausiai nepasipriešins "Kaunui". Tuo labiau, jog daugelis geriausių Šilutės ekipos futbolininkų priklauso Kauno klubui.

"Kaunas" čempionate pirmas (40 tšk.), "Šilutė" 9-a (9 tšk.).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos