Ar L.Messi nusipelnė „Auksinio kamuolio“? (apklausa)

Pasibaigus pasaulio futbolo čempionatui geriausio turnyro žaidėjo apdovanojimas kiek netikėtai atiteko argentiniečiui Lioneliui Messi. Puolėjas per pirmąsias trejas rungtynes įmušė keturis įvarčius, tačiau likusiose dvikovose pasižymėti nesugebėjo ir buvo mažai pastebimas aikštėje.

Argentinos rinktinės treneris Alejandro Sabella teigia, kad Messi auksinio kamuolio apdovanojimo nusipelnė, pridėdamas, jog jis yra „geriausiųjų panteone“ nepaisant nesėkmės Brazilijoje. Strategas tiki, jog puolėjas – vienas geriausių žaidėjų istorijoje.

„Aš tikiu, jog jis jau yra tarp geriausiųjų. Jis ten kurį laiką jau buvo ir prieš čempionatą“, – Sabella sakė po mačo surengtoje spaudos konferencijoje.

„Manau, kad jis nusipelnė „Auksinio kamuolio“. Messi šiame čempionate žaidė nuostabiai. Jis buvo esminis faktorius padėjęs mums nusigauti iki finalo. Aš nuoširdžiai galvoju, kad jis to nusipelnė.“

Lioneliui Messi vis dėlto nepavyko susilyginti su legendiniu Diego Maradona, kuris argentiniečius į pasaulio čempionų sostą atvedė 1986-aisiais. Šalies ikona bei 2010 metų rinktinės treneris taip pat išreiškė savo nuomonę apie Messi gautą apdovanojimą.

Maradona mano, jog šis „Auksinio kamuolio“ nenusipelnė.

„Messi? Jeigu galėčiau, atiduočiau jam dangų“ – legendinis žaidėjas sakė „Telesur“ kanalo laidoje.

„Bet yra neteisinga, kai kas nors vien dėl marketingo laimi tai, ko neturėjo laimėti.“

Argentinos rinktinės trenerių dviejuose pastaruosiuose čempionatuose nuomonė išsiskiria. O kaip manote Jūs? Ar Lionelis Messi geriausiu turnyro žaidėju išrinktas pelnytai?

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...