Argentina įveikė Meksiką ir keliauja į ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Dar viename daugybės emocijų nestokojusiame aštuntfinalio mače pergalę šventė Argentina, kuri 3-1 pranoko Meksiką, ir ketvirtfinalyje susitiks su Vokietija.

Argentina 3 - 1 Meksika
25' [1 - 0] Carlos Tevez
32' [2 - 0] Gonzalo Higuain
52' [3 - 0] Carlos Tevez
71' [3 - 1] Javier Hernandez

Meksikos rinktinė netgi aktyviau pradėjo rungtynes ir jau per pirmąsias minutes grasino Argentinos vartams. Iš pradžių tolimu šūviu vos nepasižymėjo Felipe Salcido, kiek vėliau savo laimę išbandė ir Giovanni do Santosas.

Netrukus išpuoliu atsakė ir Argentina, tačiau kiek vėliau vėl kur kas pavojingesnę ataką surengė Meksika, bet ir šįsyk Javiero Hernandezo smūgis tikslo nepasiekė.

Vis dėlto pirmieji mače pasižymėjo argentiniečiai, tiesa, ir šiame epizode neapsieita be skandalų - Meksikos vartininkas nepatikimai išmušė kamuolį, pirmasis prie jo suskubo Lionelis Messi bei smūgiavo jį į vartus, bet Carloas Tevezas, buvęs vienas prie pat vartų ir nuošalėje, kyštelėjo galva, nors kamuolys ir taip būti į vartus įskriejęs.

Po netikėtai praleisto abejotino įvarčio Meksika kurį laiką nesugebėjo atsigauti ir jau netrukus Argentina tuo pasinaudojo, kai vaikiškai suklydus Osorio Gonzalo Higuainas iššoko vienas prieš Oscarą Perdezą ir padvigubino rezultatą.

Abi rinktinės pirmajame kėlinyje dar apsikeitė pavojingomis atakomis, bet rezultatas liko nepakitęs. Jau iškart po pertraukos Argentina galutinai "prismaugė" varžovus - C.Tevezas 53 minutę pelnė įvartį įspūdingu smūgiu.

Meksika bandė regzti atakas, bet arba pritrūkdavo tikslumo, arba Argentina patikimai sužaisdavo gynyboje. Nepaisant to, meksikiečiai bent jau garbės įvartį sugebėjo pelnyti, o jo autorius - puolėjas Javieras Hernandezas.

Per likusį laiką pagaliau pelnyti pirmąjį savo įvartį čempionate dar galėjo geriausias planetos futbolininkas Lionelis Messi, vis tik rezultatas taip ir nepakito - 3-1 Argentinos naudai.

Liepos 3-ąją dieną Argentina turnyro ketvirtfinalyje kausis su Vokietija.