Argentina nokautavo Serbiją ir Juodkalniją © Eurofootball.lt
Antrose C grupės rungtynėse šiandien Argentina pasiuntė į tikrą nokautą prieš šį mačą gera gynyba garsėjusią Serbiją ir Juodkalniją - Jose Pekermano treniruojama ekipa sutriuškindo savo varžovus net 6-0 ir iškovojusi didžiausią pergalę šiose pirmenybėse jau praktiškai užsitikrino vietą kitame etape.

Gelzenkirchenas, AufSchalke Arena. 52 tūkstančiai žiūrovų
Teisėjas: Roberto Rosetti (Italija)
Argentina 6 - 0 Serbija ir Juodkalnija
6' [1 - 0] Maxi Rodriguez
31' [2 - 0] Esteban Cambiasso
41' [3 - 0] Maxi Rodriguez
78' [4 - 0] Hernan Crespo
84' [5 - 0] Carlos Alberto Tevez
88' [6 - 0] Lionel Messi

65' Mateja Kezman (Serbija ir Juodkalnija) pašalintas iš aikštės.

Argentina: Abbondanzieri, Burdisso, Ayala, Heinze, Sorin, Maxi Rodriguez (74' Messi), Mascherano, Gonzalez (16' Cambiasso), Riquelme, Saviola (58' Tevez), Crespo.

Serbija ir Juodkalnija: Jevric, Duljaj, Gavrancic, Krstajic, Dragutinovic, Koroman (49' Ljuboja), Stankovic, Nadj (45' Ergic), P.Djordjevic, Kezman, Milosevic (69' Vukic).

Rungtynes argentiniečiai argentiniečiai pradėjo itin aktyviai ir serbus stengėsi palaužti jau nuo pačių pradžių. Serbija ir Juodkalnija šiose varžybose praktiškai neturėjo jokių realių progų, o varžybas baigė dešimtyje.

Pirmąjį įvartį rungtynėse argentiniečiai įmušė jau 6 minutę - pasižymėjo Maxi Rodriguezas. Kairėju pusėje perdavimą gavo Juanas Pablo Sorinas, perdavė jį Javierui Saviolai, o šis atidavė puikų perdavimą Maxi, kuriam neliko nieko kito, kaip tik nuginkluoti vartininką.

Praėjus maždaug dešimčiai minučių aikštėje traumą patyrė Luisas "Lucho" Gonzalezas, kuris buvo išneštas iš aikštės. Po keitimo aikštėje pasirode Estebanas Cambiasso, kurį, beje, prieš šį mačą startinėje vienuolikėje būtent ir pakeitė Gonzalezas.

Tačiau keitimas pavyko. Milano "Inter" atstovaujantis E.Cambiasso pelnė antrąjį įvartį. J.Saviola atidavė perdavimą Juanui Romanui Riquelme, šis atidavė jį E.Cambiasso. "Inter" saugas iš pradžių pats nesmūgiavo, o perdavė kamuolį Hernanui Crespo, kuris kulnu jį vėl atgal atmetė Cambiasso, ir šis iš maždaug iš 11 metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Trečiojo įvarčio ilgai laukti neteko - po maždaug dešimties minučių J.Saviola krašte atimė kamuolį iš varžovo, įsiveržė į baudos aikštelę, ir nors jo smūgį pavyko atremti vartininkui, prie kamuolio pirmas suskubęs Maxi iš aštraus kampo pelnė antrąjį įvartį.

Serbų situacija dar labiau komplikavosi 65 rungtynių minutę - už grubią pražangą prieš Javierą Mascherano iš aikštės buvo pašalintas serbų puolimo lyderis Mateja Kežmanas ir Balkanų ekipa liko dešimtyje.

Rungtynių pabaigoje į aikštę po keitimo išbėgę jaunieji talentai Lionelis Messi ir Carlosas Tevzas sukūrė dar 3 įvarčius ir per 10 minučių sugebėjo palaidoti visas serbų viltis: po L.Messi perdavimo iš krašto antrą savo įvartį čempionatė įmušė H.Crespo, praėjus maždaug dar penkioms minutėms po puikaus individualaus solo reido gražų įvartį įmušė C.Tevezas, o rungtynių pabaigoje paskutinį tašką padėjo serbų vartininką pats nuginklavęs L.Messi.