Argentinos treneris: "Mums pasisekė, kad vis dar turime šansą patekti į kitą etapą"

Vienu iš "Copa America" turnyro favoritų laikyta Argentinos rinktinė susidūrė su rimta grėsme nepatekti į atkrintamąsias.

Argentinos rinktinė pirmąsias grupes rungtynes pralaimėjo Kolumbijai, o šiąnakt sužaidė lygiosiomis su Paragvajumi. Vieną tašką turinti Argentina dabar užima paskutinę vietą grupėje.

Nepaisant to, kad į aktrintamąsias galima patekti ir iš trečios pozicijos, Argentinai pergalė paskutinėje grupės dvikovoje yra žūtbūt reikalinga. Jeigu Paragvajus nugalės Kolumbiją, Argentinai gali neužtekti net ir trijų taškų mače su Kataru.

"Vienintelis likęs sprendimas yra laimėti prieš Katarą. Mums pasisekė, kad vis dar esame "gyvi", – po rungtynių su Paragvajumi kalbėjo Argentinos rinktinės treneris Lionelis Scaloni.

"Antrajame kėlinyje atrodėme taip, kaip ir norėtume, tačiau mums reikia būti dar labiau subalansuota komanda ir gebėti kontroliuoti rungtynes.

Pirmajame kėlinyje mes buvome pasimetę ir visiškai negalėjome perimti kontrolės ar kurti logiškas atakas. Mes turėjome aiškų planą, tačiau jo negalėjome įgyvendinti, nes per dažnai prarasdavome kamuolį.

Varžovai pasižymėjo po pirmojo savo bandymo ir neleido mums pajausti žaidimo. Tokiai komandai kaip Argentina, kuri turi visada laimėti, toks praleistas įvartis yra skaudus smūgis, tačiau pertraukos metu mes nusiraminome", – pridūrė strategas.