„Arsenal“ 6 įvarčių trileryje išgelbėjo taškelį prieš čempionato autsaiderius © REUTERS nuotr.

Londono „Arsenal“ patyrė dar vieną skaudų smūgį lenktynėse dėl „Premier“ lygos titulo.

Kanonieriai dramos kupinose rungtynėse namuose rezultatu 3:3 sužaidė su čempionato autsaideriais „Southampton“.

„Šventieji“ šokiravo savo oponentus po jau 1 minutę pelnyto Carloso Alcarazo įvarčio.

Tačiau galinga „Southampton“ rungtynių pradžia tuo nesibaigė. 14 minutę svečių persvarą padvigubino Theo Walcottas.

„Arsenal“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą 20 minutę, kuomet kamuolį į vartus pavyko pasiūsti Gabrieliui Martinelli.

Visgi „Southampton“ vėl atstatė 2 įvarčių pranašumą 66 minutę, kuomet pasižymėjo Duja Caleta-Caras.

Jau atrodė, kad „šventieji“ pasieks sensacingą pergalę, tačiau „Arsenal“ išplėšė lygiąsas mačo pabaigoje pelnydami du įvarčius. 88 minutę oponentų vartininką nuginklavo Martinas Odegaardas, o 90 minutę rezultatą išlygino Bukayo Saka.

Po šio susikimo „Arsenal“ vis dar rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir penkiais taškais lenkia laipteliu žemiau esančius „Man City“ futbolininkus. Tiesa, „City“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.