„Arsenal“ bei „Tottenham“ savo gretas gali papildyti jaunaisiais gynėjais © REUTERS nuotr.

Šiaurės Londono klubai transferų rinkoje kol kas nesnaudžia. Nors oficialaus iki šiol nieko nėra, tačiau gandų įvairių yra, o abu klubai šią vasarą ieško pasistiprinimo gynėjų linijoje. 

„Arsenal“ klubą jau turėtų papildyti „Benfica“ kairiojo krašto gynėjas Nuno Tavaresas. Prieš dvi dienas „kanonieriai“ išreiškė susidomėjima šiuo 21-erių portugalu, o dabar žurnalistas Fabrizio Romano jau skelbia, kad klubai susitarė dėl 8 milijonų eurų sumos bei galimų bonusų. 

N. Tavaresas šią vasarą susilaukė dėmesio ne iš vieno užsienio klubo. Viso per pastaruosius du sezonus „Benfica“ ekipoje jaunasis gynėjas sužaidė 30 mačų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir įmušė 1 įvartį. 

Taip pat „Arsenal“ artėja ir link susitarimo dėl Alberto Sambi Lokonga – dar vieno 21-erių metų talento, šįkart iš „Anderlecht“ stovyklos, teigia Fabrizio Romano. Čia suma su bonusais galėtų kilti iki 22 milijonų eurų. 

„Tottenham“ irgi kol kas nemiega. Nors nieko sutarta nėra, tačiau pastarąsias dienas iš išlindo gandai, jog klubas pradėjo derybas su „Bologna“ dėl 22-ejų japono Takehiro Tomiyasu, kuris gali žaisti tiek dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje, tiek centro gynėjo pozicijoje. Tokią informaciją paskelbė Di Marzio. 

T. Tomiyasu jau du pastaruosius sezonus yra pastovus „Serie A“ komandos žaidėjas, kuris pasižymi puikiais fiziniais duomenimis, žaidimu antrame aukšte bei koncentracija. Kol kas yra pasižymėjęs 3 įvarčiais bei 3 rezultatyviais perdavimais „Serie A“ pirmenybėse. 

Straipsnio įvertinimas: 1 1
 • asd

  OHO

  • -2
 • asd

  OHO

  • -2
 • asd

  OHO

  • -2

Kitos naujienos