"Arsenal" įmušė penkis įvarčius ir pasiuntė "Everton" į iškritimo zoną (VIDEO)

Priešpaskutiniame devintojo "Premier" lygos turo susitikime atsitiesti po pralaimėjimo "Watford" pavyko Londono "Arsenal" futbolininkams. Jie svečiuose privertė pasiduoti kol kas buksuojantį Liverpulio "Everton".

Tiesa, nors "kanonieriai" dominavo pagal kamuolio kontrolę, viskas toli gražu nebuvo lengva, nes aikštės šeimininkus jau 12-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės ribų į priekį išvedė Wayne'as Rooney.

Tuomet Arsene'o Wengero auklėtiniams teko padidinti apsukas. Rezultatas tapo lygus baigiantis pirmajam kėliniui, kuomet po vartininko atmušto Granito Xhakos smūgio prie atšokusio kamuolio suskubo Nacho Monrealis.

Antroji mačo dalis jau visiškai priklausė svečiams. Antrąjį jų įvartį 53-ąją minutę galva po kontratakos pelnė Mesutas Ozilas, o iš aikštės pašalintas Idrissa Gueye tikslų vokiečio perdavimą išnaudojo ir Alexandre'as Lacazette'as.

Jau baigiantis rungtynėms po keitimo pasirodęs Jackas Wilshere'as tiksliai asistavo Aaronui Ramsey, suklydus Petrui Čechui įmušė Oumaras Niasse ir dar kartą pasižymėjo Alexis Sanchezas.

Taigi, susitikimas baigėsi rezultatu 5-2, o iškovoti trys taškai "kanonierius" sugrąžino į penktąją poziciją. "Everton" tuo tarpu atsidūrė iškritimo zonoje.

"Everton" 2 - 5 "Arsenal"
[1-0] 12' Wayne Rooney
[1-1] 40' Nacho Monreal
[1-2] 53' Mesut Ozil
68' Idrissa Gana Gueye ("Everton") pašalintas iš aikštės
[1-3] 74' Alexandre Lacazette
[1-4] 90' Aaron Ramsey
[2-4] 90' Baye Oumar Niasse
[2-5] 90' Alexis Sanchez