„Arsenal“ ir „Chelsea“ žengė į Anglijos lygos taurės ketvirtfinalį © AP nuotr.

Antradienį startavo Anglijos lygos taurės aštuntfinalio etapas.

Į ketvirtfinalį žengė Londono „Arsenal“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 susitvarkė su „Leeds“.

Abu mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje: 55-ąją minutę pasižymėjo Calumas Chambersas, o 69-ąją – Edwardas Nketiah.

Kitose rungtynėse pergalę po 11 metrų baudinių serijos iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, namuose palaužusi „Southampton“ futbolininkus.

„Chelsea“ pirmavo po 44-ąją minutę Kai Havertzo pelnyto įvarčio, tačiau rezultatą iškart po pertraukos išlygino Che Adamsas.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių nepelnė ir viskas sprendėsi 11 metrų baudinių serijoje, kur sėkmingiau pasirodė „aristokratai“.

Straipsnio įvertinimas: 3 1
  • Neck
    Blue blood

Sunkiai Chelsea sekesi,per dauk priesininkai prikibe buvo ir musu dauk is antros sudeties zaide tai irgi vieni kitu sunkiai suprasdavo

sutinku lbj sunkios rungtynes Kepa kaip visada ant penalty daro klase.manau reiketu jam suteikt dar 1sansa jis nera blogas goalkipper tiesog su psihologija jam sunku.Noreciau kad jis ir Apl suzaistu nors pora rungtyniu.