"Arsenal" išleido pergalę Anglijos čempionate (3V) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos septynerios rungtynės.

Praktiškai rankose jau turėtą pergalę apmaudžiai išleido antroje vietoje kol kas žengianti Londono "Arsenal" komanda, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 1-1 su "Sunderland".

Svečiai į priekį išsiveržė 13 minutę pelnydami kuriozišką įvartį - gynėjas Antonas Ferdinandas mėgino išmušti kamuolį, tačiau darydamas tai pataikė į jam sutrukdyti bandžiusio Cesco Fabregaso koją. Nors iki vartų buvo per 30 metrų, kamuolys pakilo į orą ir įskriejo į tinklą.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" liko dešimtiese, kai už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo išvytas Alexas Songas. Nepaisant to, Londono ekipa turėjo idealią progą padvigubinti pranašumą, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo į vartus nepataikęs Tomasas Rosicky.

Ir kovingai rungtyniavę "Sunderland" futbolininkai tuo pasinaudojo jau per teisėjo pridėtą laiką, kai iš arti pasižymėjo ir tašką išplėšė Darrenas Bentas.

Pirmąjį tašką naujajame sezone iškovojo Londono "West Ham" klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Stoke".

Scottas Parkeris sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį smūgiu iš arti išvedė svečius į priekį, bet tuoj po pertraukos Kenwyne'as Jonesas atstatė pusiausvyrą.

Kiek vėliau to paties Joneso smūgį atrėmė ir kamuolį į virpstą nukreipė vartininkas Robertas Greenas. Vartų konstrukciją sudrebino ir dar du "Stoke" žaidėjai - Robertas Huthas bei Ricardo Fulleris.

Kitoje aikštės pusėje arčiausiai tikslo buvo į virpstą pataikęs Fredericas Piquionee'as bei Manuelis da Costa, kurio bandymą atmušė Thomas Sorensenas.

Pažymėtina, kad šiame mače "West Ham" komandai nevadovavo vyriausiasis trneris Avramas Grantas, mat ši diena - Jom Kipuras - yra žydų religinė šventė.

"Stoke" 1 - 1 Londono "West Ham"
32' [0 - 1] S.Parker
48' [1 - 1] K.Jones

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 1 "Bolton"
13' [1 - 0] A.Young
35' [1 - 1] K.Davies

"Blackburn" 1 - 1 Londono "Fulham"
30' [1 - 0] C.Samba
56' [1 - 1] C.Dempsey

Liverpulio "Everton" 0 - 1 "Newcastle"
45' [0 - 1] H.B.Arfa

Londono "Tottenham" 3 - 1 "Wolverhampton"
45' [0 - 1] S.Fletcher
77' [1 - 1] R.van der Vaart (iš 11 metrų baudinio)
87' [2 - 1] R.Pavlyuchenko
90' [3 - 1] A.Hutton

"West Bromwich" 3 - 1 "Birmingham"
15' [0 - 1] C.Jerome
51' [1 - 1] S.Dann (į savus vartus)
59' [2 - 1] P.Odemwingie
69' [3 - 1] J.Olsson

"Sunderland" 1 - 1 Londono "Arsenal"
13' [0 - 1] C.Fabregas
90' [1 - 1] D.Bent

55' iš aikštės pašalintas A.Song ("Arsenal")
74' T.Rosicky ("Arsenal") nerealizavo 11 metrų baudinio