"Arsenal" Londono derbyje sutriuškino "Tottenham" © Eurofootball.lt
Šeštadienį vykusiame pirmajame Anglijos "Premier" lygos XI turo mače intrigos sulaukta mažiau, nei tikėtasi - Londono "Arsenal" savo aikštėje įtikinamai 3-0 įveikė kitą sostinės klubą "Tottenham".

Mačo baigtis praktiškai buvo nulemta per kelias paskutines pirmojo kėlinio minutes.

42 minutę Robinas van Persie pasiuntė kamuolį į "Tottenham" vartų tinklą po Bacary Sagna perdavimo, o svečiams tik išsimušus kamuolį aikštės viduryje jį perėmė ir prasiveržęs link baudos aikštelės persvarą padvigubino Cescas Fabregasas.

Kiek anksčiau "Arsenal" įsiveržti į priekį neleido puikiai rungtyniavęs vartininkas Heurelho Gomesas, atrėmęs pavojingus Fabregaso ir Eduardo bandymus, o van Persie mušė greta virpsto.

Kitoje aikštės pusėje Manuelis Almunia atmušė Davido Bentley baudos smūgį, o po pertraukos praleidę trečią įvartį "Tottenham" futbolininkai palūžo ir pakeisti rungtynių eigos nebesugebėjo.

Londono "Arsenal" 3 - 0 Londono "Tottenham"
42' [1 - 0] Robin van Persie
43' [2 - 0] Cesc Fabregas
60' [3 - 0] Robin van Persie