"Arsenal" norvegams įmušė net 8 įvarčius (VIDEO)

Šį vakarą draugiškas rungtynes žaidė ir Londono "Arsenal" klubas. Jis išmėgino jėgas prieš Stavangerio "Viking".

Rungtynes "kanonieriai" pradėjo sunkokai. Visgi, 34-ąją minutę jų įvarčių sąskaitą po kampinio atidarė Joelas Campbellas.

Po pertraukos Arsene'o Wengero vadovaujama ekipa surengė tikrą šou, nes per 45 minutes sugebėjo pasižymėti net septynis kartus.

Santi Cazorla savo įvartį pelnė jau antrojo kėlinio pradžioje, o netrukus persvarą triuškinančia pavertė Theo Walcottas.

Į savus vartus įsimušus Michaeliui Haukaasui bei dar vieną tikslų smūgį pridėjus Campbellui rezultatas sužaidus valandą tapo jau 5-0.

Po to dubliu pasižymėjo Alexas Iwobi, o viską užbaigė Chuba Akpomo įvartis.

"Viking" 0 - 8 "Arsenal"
[0-1] 34' Joel Campbell
[0-2] 50' Santi Cazorla
[0-3] 53' Theo Walcott
[0-4] 55' Michael Haukaas (į savus vartus)
[0-5] 59' Joel Campbell
[0-6] 72' Alex Iwobi
[0-7] 80' Alex Iwobi