"Arsenal" nugalėjo "Bournemouth", "Watford" krito prieš "Stoke" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse žaidžiamos ketverios 13-ojo turo rungtynės.

"Watford" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Stoke City". Vienintelis įvartis į savus vartus nulėmė šių rungtynių nugalėtoją - pergalę šventė svečiai.

29-ąją minutę apmaudžiai į savus vartus kamuolį po kampinio nusikreipė "širšių" vartininkas Heurelho Gomesas. Kamuolys nuo virpsto atšoko į vartininką ir praskruodė vartų liniją.

"Watford" likusį rungtynių laiką bandė gelbėtis, tačiau išlyginamojo įvarčio taip ir nepasiekė. Be to, pačioje mačo pabaigoje Miguelis Britosas dar buvo pašalintas iš aikštės.

"Stoke" po pergalės šoktelėjo į 10-ąją poziciją, o "Watford" lieka aštuntoje vietoje.

16 valandą 15 minučių Lietuvos laiku "Emirates" stadione Londono "Arsenal" susitiko su "Bournemouth". "Kanonieriai" rezultatu 3-1 įrodė pranašumą prieš svečių komandą.

12-ąją minutę po varžovų klaidos pasižymėjo Alexis Sanchezas, tačiau 23-ąją minutę "Bournemouth" nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" klysti nebuvo nusiteikę ir Theo Walcotto (53 min) bei A. Sanchezo (90 min.) įvarčiai nulėmė šeimininkų pergalę.

"Arsenal" su 28 taškais lieka ketvirtoje vietoje ir nuo lyderių atsilieka viena pergale.

"Watford" 0 - 1 "Stoke City"
29' [0 - 1] H. Gomes (į savus vartus)
90' M. Britos ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 3 - 1 "Bournemouth"
12' [1 - 0] A. Sanchez
23' [1 - 1] C. Wilson (11 m. baudinys)
53' [2 - 1] T. Walcott
90+1' [3 - 1] A. Sanchez