"Arsenal" nugalėjo "Chelsea" ir prasibrovė į Anglijos lygos taurės finalą (VIDEO)

Trečiadienį vakare Anglijoje įvyko intriguojančios atsakomosios lygos taurės pusfinalio rungtynės tarp dviejų Londono klubų.

"Emirates" stadione dar kartą ginklus tarpusavyje surėmė "Arsenal" ir "Chelsea" klubai. Po praleisto įvarčio atsitiesę Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 2-1 palaužė "Chelsea" ir žengė į turnyro finalą.

Rungtynės svečiams prasidėjo itin sėkmingai - po puikaus Pedro perdavimo Edenas Hazardas pabėgo nuo varžovų gynėjų ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į "Arsenal" vartus.

"Chelsea" įgijo minimalų pranašumą, tačiau persvaros ilgai neišsaugojo. 12-ąją minutę Nacho Monrealis po kampinio smūgiavo galva, kamuolys atsitrenkė į Antonio Rudigerio nugarą ir rikošetu atsidūrė vartuose. Rezultatas tapo 1-1.

Komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau šis rezultatas vis dar netenkino "kanonierių", nes pastarieji nebuvo pelnę įvarčio varžovų aikštėje, todėl "Chelsea" turėjo pranašumą.

Tačiau antrajame kėlinyje "Arsenal" surado skylių "Chelsea" gynyboje ir išsikovojo kelialapį į kitą etapą. 60-ąją minutę pergalingo įvarčio autoriumi tapo netikėtai baudos aikštelėje atsidūręs atraminis saugas Granitas Xhaka.

Anglijos lygos taurės finale "Arsenal" komandai teks susigrumti su šį sezoną stabiliausiai rungtyniaujančia "Manchester City" ekipa. Finalas "Wembley" stadione įvyks vasario 25-ąją dieną.

"Arsenal" 2 - 1 "Chelsea"
(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 2-1)
7' [0 - 1] E. Hazard
12' [1 - 1] A. Rudiger (į savus vartus)
60' [2 - 1] G. Xhaka