"Arsenal" pakilo į lyderio poziciją, "Liverpool" ir "Tottenham" namuose barstė taškus (VIDEO)

Sekmadienį tęsėsi Anglijos "Premier" lygos 16-ojo turas, kuriame sužaistos dar trejos rungtynės.

"Aston Villa" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Arsenal" klubu. Arsene'o Wengero auklėtiniai turėjo vargo išvykoje, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 0-2.

Abu įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmasis "kanonierius" į priekį išvedė Olivieris Giroud, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Galutinis taškas buvo padėtas dar 38-ąją minutę, o antrojo įvarčio autoriumi tapo Aaronas Ramsey.

Antrajame kėlinyje "Aston Villa" futbolininkai atliko ne vieną pavojingą smūgį link Petro Čecho ginamų vartų, tačiau galutinis rezultatas liko 0-2 ir "Arsenal" bent laikinai su 33 taškais pakilo į pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse "Liverpool" namuose susigrūmė su "West Brom". Jurgeno Kloppo auklėtiniai ir toliau stringa - rungtynių pabaigoje išplėštos lygiosios.

21-ąją minutę Jordanas Hendersonas išvedė "raudonuosius" į priekį, tačiau vos po 9 minučių Craigas Dawsonas pasinaudojęs neužtikrintu Simono Mignolet žaidimu išlygino rezultatą.

73-ąją minutę Jonas Olssonas svečiams jau leido džiaugtis vieno įvarčio pranašumu, tačiau J. Kloppo auklėtiniai intensyviai pradėjo spausti varžovus ir paskutinėmis mačo minutėmis pasiekė lygiąsias.

Tuo tarpu "White Hart Lane" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Tottenham" ir "Newcastle". Praėjusiame ture būtent "Liverpool" klubą pamokiusios "šarkos" išplėšė pergalę ir Šiaurės Londone.

39-ąją minutę po gynėjo Erico Dierio įvarčio "Spurs" įgijo pranašumą, bet 74-ąją minutę Aleksandaras Mitrovičius sugrąžino intrigą šiame susitikime. Po šio įvarčio svečiai iš Niukaslo pajuto norą kovoti dėl pergalės ir per pridėtą teisėjo laiką Ayoze Perezas išplėšė tris taškus "šarkoms".

"Aston Villa" 0 - 2 "Arsenal"

8' [0 - 1] O. Giroud (11m. baudinys)

38' [0 - 2] A. Ramsey

"Liverpool" 2 - 2 "West Brom"

21' [1 - 0] J. Henderson

30' [1 - 1] C. Dawson

74' [1 - 2] J. Olsson

90' [2 - 2] D. Origi

"Tottenham" 1 - 2 "Newcastle"

39' [1 - 0] E. Dier

74' [1 - 1] A. Mitrovič

90' [1 - 1] A. Perez