"Arsenal" pakilo į lyderio poziciją, "Liverpool" ir "Tottenham" namuose barstė taškus (VIDEO)

Sekmadienį tęsėsi Anglijos "Premier" lygos 16-ojo turas, kuriame sužaistos dar trejos rungtynės.

"Aston Villa" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono "Arsenal" klubu. Arsene'o Wengero auklėtiniai turėjo vargo išvykoje, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 0-2.

Abu įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmasis "kanonierius" į priekį išvedė Olivieris Giroud, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Galutinis taškas buvo padėtas dar 38-ąją minutę, o antrojo įvarčio autoriumi tapo Aaronas Ramsey.

Antrajame kėlinyje "Aston Villa" futbolininkai atliko ne vieną pavojingą smūgį link Petro Čecho ginamų vartų, tačiau galutinis rezultatas liko 0-2 ir "Arsenal" bent laikinai su 33 taškais pakilo į pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse "Liverpool" namuose susigrūmė su "West Brom". Jurgeno Kloppo auklėtiniai ir toliau stringa - rungtynių pabaigoje išplėštos lygiosios.

21-ąją minutę Jordanas Hendersonas išvedė "raudonuosius" į priekį, tačiau vos po 9 minučių Craigas Dawsonas pasinaudojęs neužtikrintu Simono Mignolet žaidimu išlygino rezultatą.

73-ąją minutę Jonas Olssonas svečiams jau leido džiaugtis vieno įvarčio pranašumu, tačiau J. Kloppo auklėtiniai intensyviai pradėjo spausti varžovus ir paskutinėmis mačo minutėmis pasiekė lygiąsias.

Tuo tarpu "White Hart Lane" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Tottenham" ir "Newcastle". Praėjusiame ture būtent "Liverpool" klubą pamokiusios "šarkos" išplėšė pergalę ir Šiaurės Londone.

39-ąją minutę po gynėjo Erico Dierio įvarčio "Spurs" įgijo pranašumą, bet 74-ąją minutę Aleksandaras Mitrovičius sugrąžino intrigą šiame susitikime. Po šio įvarčio svečiai iš Niukaslo pajuto norą kovoti dėl pergalės ir per pridėtą teisėjo laiką Ayoze Perezas išplėšė tris taškus "šarkoms".

"Aston Villa" 0 - 2 "Arsenal"

8' [0 - 1] O. Giroud (11m. baudinys)

38' [0 - 2] A. Ramsey

"Liverpool" 2 - 2 "West Brom"

21' [1 - 0] J. Henderson

30' [1 - 1] C. Dawson

74' [1 - 2] J. Olsson

90' [2 - 2] D. Origi

"Tottenham" 1 - 2 "Newcastle"

39' [1 - 0] E. Dier

74' [1 - 1] A. Mitrovič

90' [1 - 1] A. Perez

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • lfc
    maxevelis

Loserpool fanai strikes again 😀 ims jie barsos pagrindini vartininka 😀 pirko bentekenuz 50limonu euro visi ploja saukia koks geras grajokas, kaip pigiai, dabar verkia visi.. Pargave sterlinga (geriausia loserpool zaideja) gerai gavo 50limonu, kala uz city golus asistus visi matom kam gerai, kam blogai.. Neber ir nebus tas loserpool top klunas, pamirskit.. Nors kai united gaip pjauna gryba, gal iki kokios 5 ir imanoma istemt.. Lalanos visokie hendersonai laksto, milneris, malkos kaip reta, bet svarbu anglai, ar ne loserpool fanai? 😀 zodziu, cykiai sedekit ir melskit kad coutinio nenupirktu vasara.. O klopas mauras ar ancelotis nesbarbu kas is tokiu malku nieko nepadsrys.. Tas pats kaip united..

nu lol, tai to chelsio fanas kad tiek stumi? 😀 Matyt negera tau.. Gerai įsigijo Benteke, nėra jau toks prastas, bet nėra to lygio kurio reikia. Vėl gi tas komitetas ten perka tuos žaidėjus. Sterlingas kala golus ir assistus? 😀 Gal tik assistus, bet tikrai ne golus 😀 Henderson malka? Na su daugeliu jo rolės žaidėjų palygint tai čia išvis Hendersonas vienas geriausių, Milneris su patirtim. Taip, kad mažiau tu čia stumk ant liverio, nes manyčiau, kad tu esi vienas tų fake sirgalių, kurie vieną dieną už vieną tm serga kitą dieną už kitokią komandą. Gal geriau patylėtum 😃

• 0
  • kop

galvoji kad kam nors idomu ka tu cia vapalioji?

• 0
  • maxevelis

• 0
  • hm
    hercogas

Mignolet uzmigo ant lauru kaip first team choice, o Bogdanas tikrai nera netgi tos vietos vertas, cupuose gali pastovet. Ziema/vasara butina imt Ter Stegena.

ter Stegeną? 😀 čia tipo užsimanei ir pasiimi? visų pirma, Barca jo tikrai neatiduos, visų antra pats jis nenorės ten keltis 😀 jaunas futbolininkas, o jau laimėjo ČL ir ne bet kaip laimėjo, o turėdamas trenerio pasitikėjimą gynė vartus visuose svarbiausiuose mačuose, įskaitant ir finale. Žaist gauna, treniruojasi su vienais geriausių pasauly. Alga? Na nemanau, kad pasiūlys jam daugiau nei Barca gali.