"Arsenal" pažemino "Aston Villa", "Southampton" suklupo namuose (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos paskutinės dvejos 23-ojo turo rungtynės.

Pirmasis susitikimas įvyko „Emirates“ stadione, kur savo žiūrovų palaikomas Londono „Arsenal“ klubas rezultatu 5-0 sutriuškino „Aston Villa“.

Į priekį „kanonieriai“ įsiveržė jau 8-ąją minutę, kai po nuostabaus Mesuto Ozilo perdavimo vienas prieš vartininką išbėgęs Olivieris Giroud pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per pirmąjį kėlinį daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau 56-ąją minutę pirmojo rezultatyvaus perdavimo autorius M.Ozilas dar kartą privertė Guzaną traukti kamuolį iš savo ginamų vartų.

„Aston Villa“ triuškinimas prasidėjo 63-ąją minutę, o savo šansą pelnyti įvartį išnaudojo ir Theo Walcottas. 75-ąją minutę jau ketvirtąjį komandos įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Santi Cazorla.

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas per pridėtą teisėjo laiką. Savo pirmąjį įvartį vilkint pagrindinės komandos marškinėlius pelnė gynėjas Hectoras Bellerinas.

Vakarinėse rungtynėse "Southampton" namų arenoje priėmė "Swansea" futbolininkus. "Gulbės" kiek netikėtai minimaliu skirtumu palaužė šeimininkus.

Vienintelį bei pergalingą šių rungtynių įvartį pelnė Jonjo Shelvey, kuris pasižymėjo 83-ąją minutę. "Southampton" po 23 turų "Premier" lygoje kartu su "Arsenal" dalijasi 4-5 pozicija.

„Arsenal“ 5 – 0 „Aston Villa“

8‘ [1 – 0] O.Giroud

56‘ [2 – 0] M.Ozil

63‘ [3 – 0] T.Walcott

75‘ [4 – 0] S.Cazorla (11m. baudinys)

90‘ [5 – 0] H.Bellerin

„Southampton“ 0 – 1 „Swansea“

83‘ [0 – 1] J.Shelvey