"Arsenal" po atkaklios kovos palaužė "Middlesbrough" (VIDEO)

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 33-ojo turo rungtynės.

"Middlesbrough" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su pralaimėjimą praėjusiame ture patyrusia Londono "Arsenal" ekipa. Arsene'o Wengero auklėtiniai po sudėtingos kovos rezultatu 2-1 nugalėjo šeimininkus.

Pirmasis įvartis krito tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje - 42-ąją minutę Alexis Sanchezas puikiu baudos smūgiu išvedė "kanonierius" į priekį, kurie pirmajame kėlinyje itin daug progų neturėjo.

Antrajame kėlinyje "Middlesbrough" bandė atsitiesti po įvarčio ir jau 50-ąją minutę lygino rezultatą - Alvaro Negredo po puikaus Steawarto Downingo perdavimo aukštu kojos šuoliu pasiuntė kamuolį į Petro Čecho ginamų vartų tinklą.

Šeimininkai ir toliau buvo pavojingi prie "Arsenal" vartų, tačiau situaciją gelbėjo P. Čechas. Vis dėlto 71-ąją minutę svečiai iš Šiaurės Londono pasiekė pergalingą įvartį - Aaronas Ramsey prie pat vartų kamuolį krūtine nuleido Mesutui Ozilui prie kojų, o šis tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Per likusį laiką "Middlesbrough" kūrė pavojingas atakas keldami kamuolį į varžovų baudos aikštelę, tačiau "kanonieriai" turėjo kelias puikias progas užbaigti rungtynes greitomis kontratakomis.

"Arsenal" pasiekė pergalę ir nuo penktoje vietoje esančio "Manchester United" išlaiko trijų taškų atsilikimą. "Middlesbrough" su 24 taškais užima priešpaskutinę vietą.

"Middlesbrough" 1 - 2 "Arsenal"
42' [0 - 1] A. Sanchez
50' [1 - 1] A. Negredo
71' [1 - 2] M. Ozil