„Arsenal“ turėtų palikti G. Xhaka, jį gali pakeist R. Nevesas © AP nuotr.

Jau kurį laiką netyla gandai dėl galimo Granito Xhakos išvykimo iš „Arsenal“, o pastaruoju metu juo aktyviai domisi „AS Roma“. 

„Goal.com“ skelbia, jog „Arsenal“ tikisi už G. Xhaką gauti 20 milijonų svarų sterlingų, kol Romos klubas tikėjosi šveicarą įsigyti už 15 milijonų. Tačiau „Goal“ skelbia, jog abi pusės nori susitarti ir tikisi, kad tai artimiausiu metu pavyks padaryti, todėl šansų yra tikrai nemažai, jog Xhaka kitą sezoną žais Italijoje. 

Na, o įpėdinį Xhakai „Arsenal“ mato „Wolverhampton“ vidurio saugą Rubeną Nevesą. 24-erių portugalas jau nuo 2017/18 metų sezono žaidžia už „Wolves“ ir iš viso atstovaudamas šiai ekipai yra įmušęs 17 įvarčių bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Žinoma, šie statistikos rodikliai visko neparodo, nes pastaraisiais sezonais Nevesas buvo vienas iš geriausių jaunųjų centro saugų Premier Lygoje. 

„The Times“ skelbė, jog „Arsenal“ tikrai domisi šiuo centru saugu ir bandys jį įsigyti. Kaina, apie kurią kalbama - 35 milijonai svarų sterlingų. 

Taip pat pranešama, jog jaunasis centro saugas Emile Smith-Rowe yra pasirengęs pratęst savo kontraktą su „patrankomis“ iki 2026 metų. Fabrizio Romano sako, jog liko tik detalės ir parašas ant sutarties padėtas bus. 

Straipsnio įvertinimas: 8 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos