A.Skerla: dabar yra labai tinkamas metas žaisti su "Dinamo"

„Žalgirio“ treneris Andrius Skerla ir sporto direktorius Mindaugas Nikoličius stebėjo Kroatijos Supertaurės rungtynes, kuriose žaidė būsimi vilniečių varžovai Zagrebo „Dinamo“ futbolininkai.

Per pirmąsias oficialias naujojo Kroatijos sezono rungtynes Zagrebo ekipa pralaimėjo „Rijekai“ 1:2 (1:1).

„Ko tikėjomės, tą ir pamatėme, - sakė A. Skerla. - „Dinamo“ žaidėjai yra stiprūs individualiai, bet dabar yra labai tinkamas laikas su jais žaisti. Jų komanda nėra geriausios formos, dar tik lipdoma. Mums dabar sezono vidurys, tad turėtume būti geresnės formos.“

Pasak „Žalgirio“ trenerio, Zagrebo ekipoje, lyginant su praeitu sezonu, yra nemažai naujų futbolininkų, bet komandos žaidimo stilius nepasikeitė.

„Rungtynės dėl Supertaurės jiems nebuvo pačios geriausios. Nauji žaidėjai yra aukšto lygio, bet susižaidimo dar trūksta. Galima pastebėti, kad liko tas pats komandos žaidimo braižas, bet futbolininkai dar neatlieka visko labai gerai, - pasakojo A. Skerla. - „Dinamo“ atakuoja didelėmis pajėgomis, todėl pavykus perimti kamuolį aikštės viduryje galima pavojingai atakuoti. „Rijeka“ taip ir darė. „Dinamo“ žaidė pirmuoju numeriu, bet varžovai naudojosi kontratakomis ir galėjo daug kartų įmušti. Jau 15 minutę rezultatas galėjo būti 3:0 „Rijekos“ naudai.“

Vis dėlto antradienį galime išvysti ir visai kitokį „Dinamo“ veidą.

„Galbūt rungtynės dėl Supertaurės jiems nebuvo labai svarbios? Čempionų lyga yra vis dėlto visai kitos svarbos turnyras“, - svarstė „Žalgirio“ treneris.

„Žalgirio“ ir „Dinamo“ pirmosios rungtynės liepos 15-ąją (pradžia 21.45 val.) vyks Zagrebe, o atsakomosios - liepos 22-ąją (21 val.) Vilniuje.

zalgiris-vilnius.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos